Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини"Ботанічний сад імені академіка О.В.Фоміна
Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
rozklad zanyat 2017 2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students
kalendar tyjniv
 pytannya vidpovidi 1
grafik navch proc ZFN
grafik navch proc DFN 2017 2018
oformlrnnya kursovyh robit

Опечатка на сайті

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
9
9
7
7
дн.
0
0
7
7
год.
0
0
7
7
хв.
1
1
8
8
сек.

Ми у соцмережах

    facebook-logo    Telegram Messenger 67x67

    YouTube logo    Telegram Messenger 67x67

 

Ботанічний сад

Сайт http://botanicus.kiev.ua

Ботанічний сад імені академіка О.В.Фоміна - один з найстаріших ботанічних садів на Україні. Він був заснований 22 травня 1839 року. Видатні вчені такі як О.С. Рогович, І.Г. Борщов,І.Ф. Шмальгаузен та інші працювали в нашому ботанічному саду. Протягом двадцяти років з 1894 до 1914 року директором Ботанічного саду був Сергій Гаврилович Навашин.З його ім'ям пов'язані світові відкриття в галузі цитоембріології і, в першу чергу, -подвійне запліднення у покритонасінних рослин, що принесли всесвітню славу Київському університету та його Ботанічному саду. 

З 1914-1935 рр. директором Ботанічного саду був О.В. Фомін. О.В.Фомін був тоді вже відомим ботаніком, мав досвід організації Тифліського ботанічного саду. З великою енергією він взявся за реконструкцію саду, поповнення його колекцій, особливо оранжерейних рослин, розширення і збагачення гербарію.У 1935 р., після смерті О.В. Фоміна, за видатний внесок у розвиток науки та титанічну організаторську діяльність Ботсад було названо його ім'ям.

Нині Ботанічний сад ім. акад. О.В. Фоміна є науково- дослідною установою Київського національного університету імені Тараса Шевченка і виконує одночасно навчальні та освітні функції.

Працею декількох поколінь ботаників у Ботанічному саду зібрано унікальну колекцію рослин різного географічного походження, яка налічує близько 10 тисяч таксономічних одиниць. Ботанічний сад є невід'ємною частиною міста Києва, його справжньою зеленою перлиною.: Как быстро продать квартиру. Хочу продать комнатную квартиру сейчас. Продать свою квартиру без посредников. Учить objective c с нуля. Качественные уроки по objective c с нуля. Блог о objective c. Гусеничные вездеходы самоделки. Лучшие вездеходы самоделки своими руками. Самоделки вездеходы своими руками видео. В каком банке взять кредит. Советуйте где можно взять выгодный кредит быстро. Какой кредит лучше взять.
Какой автомобиль купить сегодня. Посоветуйте какой автомобиль выбрать бюджетный. Хочу выбрать новый автомобиль. Как установить линукс. Где линукс официальный сайт найти. Уроки по линукс с нуля. Быстрый ремонт натяжных потолков. Качественный ремонт потолка своими руками. Ремонт потолков на кухне. Скачать шаблоны для Joomla. Где скачать Joomla шаблоны бесплатно. Скачать свежие шаблоны для Joomla.