Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
rozklad zanyat 2017 2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students
kalendar tyjniv
 pytannya vidpovidi 1
grafik navch proc ZFN
grafik navch proc DFN 2017 2018
oformlrnnya kursovyh robit

Опечатка на сайті

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
1
1
2
2
7
7
дн.
0
0
1
1
год.
0
0
6
6
хв.
3
3
5
5
сек.

Ми у соцмережах

    facebook-logo    Telegram Messenger 67x67

    YouTube logo    Telegram Messenger 67x67

 

ОСВІТНЯ ПРОГРАМА

«БІОТЕХНОЛОГІЯ»

 

 

 

Освітній рівень: «Бакалавр»

Освітній рівень: «Магістр» 
Денна форма навчання

Галузь знань: 16 «Хімічна та біоінженерія»
Спеціальність: 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Biotechnologiya 

  

Однією з актуальних освітніх проблем сьогодення є підготовка фахівців в напрямку використання сучасних біохімічно-біотехнологічних методів у роботі дослідницьких, контрольно-діагностичних лабораторій та біотехнологічних підприємствах різної структури. Зважаючи на те, що Україна сьогодні є однією з держав Європи, що характеризується ефективним розвитком аграрно-промислового комплексу, високою щільністю населення, розвиненою сільськогосподарською, харчовою та хімічною галузями, біотехнологічний сегмент Українського ринку також розвивається дуже стрімко. Це потребує великої кількості спеціалістів-біотехнологів високої кваліфікації та різного профілю, професіоналів, які б змогли на сучасному рівні організувати роботу, пов’язану з біотехнологічним профілем на підприємствах різного виду діяльності; контрольних, діагностичних, експертно-криміналістичних, екологічних лабораторіях; науково-дослідних інститутах НАН України, установах системи Міністерства освіти, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства сільського господарства. Проте, існуючий в Україні попит на біотехнологічні послуги з кожним роком зростає і ринок праці потребує висококваліфікованих кадрів, які здатні вирішувати типові задачі діяльності на підприємствах різного профілю та в установах, що поєднують наукові дослідження з прикладними розробками. Підготовка фахівців такого профілю вимагає не лише традиційних методів навчання, але і новітніх теоретичних досліджень, практичних розробок, знання сучасного обладнання, що в сукупності дозволить вирішувати різноманітні біотехнологічні задачі на підприємствах різного профілю діяльності.

2

ТРИ ПРИЧИНИ,

за якими навчатися на БІОТЕХНОЛОГА треба саме
у Київському національному університеті
імені Тараса Шевченка,
на базі ННЦ «Інститут біології та медицини»:

1. Хочу одержати сучасну, цікаву і потрібну в майбутньому спеціальність
БІОТЕХНОЛОГІЯ – Однією з актуальних освітніх проблем сьогодення є підготовка фахівців в напрямку використання сучасних біохімічно-біотехнологічних методів у роботі дослідницьких, контрольно-діагностичних лабораторій та біотехнологічних підприємствах різної структури. Це потребує великої кількості спеціалістів-біотехнологів високої кваліфікації та різного профілю, професіоналів, які б змогли на сучасному рівні організувати роботу, пов’язану з біотехнологічним профілем на підприємствах різного виду діяльності.
2. 
Хочу навчатися у кращих викладачів – тільки у ННЦ «Інститут біології та медицини» підготовку фахівців за напрямом «Біотехнологія» здійснюють висококваліфіковані фахівці, які мають як теоретичний, так і практичний біотехнологічний досвід роботи, серед яких 12 докторів наук, професорів, 25 кандидатів наук. Матеріально-технічна база ННЦ «Інститут біології та медицини» є однією з кращих в Україні з біотехнологічного профілю!
3. 
Хочу отримати гідну, високооплачувану роботу після закінчення навчання – серед випускників ННЦ «Інститут біології та медицини» – керівники найпотужніших біотехнологічних та фармацевтичних підприємств України; академіки, член-кореспонденти, видатні науковці у галузі біотехнології, біохімії, мікробіології, молекулярної біології. Велика кількість випускників з успіхом працює в біотехнологічних установах різного профілю в державах Європейского союзу, Азії та Америки.

 

ПЕРЕЛІК НАВЧАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН (БАКАЛАВРАТ)    -  детальніше (формат .pdf)

ПЕРЕЛІК НАВЧАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН (МАГІСТРАТУРА)  - детальніше (формат .pdf)

 

: Как быстро продать квартиру. Хочу продать комнатную квартиру сейчас. Продать свою квартиру без посредников. Учить objective c с нуля. Качественные уроки по objective c с нуля. Блог о objective c. Гусеничные вездеходы самоделки. Лучшие вездеходы самоделки своими руками. Самоделки вездеходы своими руками видео. В каком банке взять кредит. Советуйте где можно взять выгодный кредит быстро. Какой кредит лучше взять.
Какой автомобиль купить сегодня. Посоветуйте какой автомобиль выбрать бюджетный. Хочу выбрать новый автомобиль. Как установить линукс. Где линукс официальный сайт найти. Уроки по линукс с нуля. Быстрый ремонт натяжных потолков. Качественный ремонт потолка своими руками. Ремонт потолков на кухне. Скачать шаблоны для Joomla. Где скачать Joomla шаблоны бесплатно. Скачать свежие шаблоны для Joomla.