Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
rozklad zanyat 2017 2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students
kalendar tyjniv
 pytannya vidpovidi 1
grafik navch proc ZFN
grafik navch proc DFN 2017 2018
oformlrnnya kursovyh robit

Опечатка на сайті

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
9
9
7
7
дн.
0
0
0
0
год.
4
4
2
2
хв.
5
5
3
3
сек.

Ми у соцмережах

    facebook-logo    Telegram Messenger 67x67

    YouTube logo    Telegram Messenger 67x67

 

Визначати злаки – легко! Методичні рекомендації для студентів, що проходять практику в Канівському природному заповіднику - автори Вашека О.В., Шевчик В.Л.

Визначати злаки – легко! Вашека О.В., Шевчик В.Л.

Визначник розроблено спеціально для викладачів та студентів, що проходять практику на базі Канівського природного заповіднику. Він складається із двох частин: в першій наведено коротку інформацію про морфологію злаків та подано ілюстрації, які унаочнюють певні структури; у другій частині наведено власне ключ, побудований за принципом дихотомії. Користуючись ключем можна визначити 42 роди та 98 видів злаків, які зростають на території Канівського заповідника.
Методичні рекомендації призначено для студентів, аспірантів і викладачів біологічних факультетів університетів.

Файли для завантаження
Access this URL (Завантажити методичні рекомендації. Формат .pdf)Завантажити методичні рекомендації. Формат .pdf2649 kB135 завантажено

 

Оцініть методичку  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1ВІРУСНІ ІНФЕКЦІЇ ЛЮДИНИ ТА ТВАРИН: ЕПІДЕМІОЛОГІЯ, ПАТОГЕНЕЗ, ОСОБЛИВОСТІ ПРОТИВІРУСНОГО ІМУНІТЕТУ,ТЕРАПІЯ ТА ПРОФІЛАКТИКА - автори О.М. Андрійчук, Г.В. Коротєєва, О.В. Молчанець, А.В. Харіна

ВІРУСНІ ІНФЕКЦІЇ ЛЮДИНИ ТА ТВАРИН: ЕПІДЕМІОЛОГІЯ, ПАТОГЕНЕЗ, ОСОБЛИВОСТІ ПРОТИВІРУСНОГО ІМУНІТЕТУ,ТЕРАПІЯ ТА ПРОФІЛАКТИКА - автори О.М. Андрійчук, Г.В. Коротєєва, О.В. Молчанець, А.В. Харіна

Подано сучасну інформацію про вірусні інфекції людини та тварин.
Детально викладено теоретичні та експериментальні основи патогенезу та епідеміології вірусних інфекцій, розглянуто питання противірусного імунітету, хіміотерапії та профілактики вірусних інфекцій.
Для студентів і аспірантів вищих навчальних закладів біологічного профілю, медичних і ветеринарних фахівців, спеціалістів у галузі біологічної безпеки.
Завдання посібника – допомогти студентам оволодіти сучасними знаннями в галузі вірусології, розглянути етапи формування та поширення вірусних інфекцій. Крім того, у посібнику викладено теоретичні та експериментальні основи досліджень противірусного імунітету та хіміотерапії, профілактики вірусних інфекцій.

Файли для завантаження
Access this URL (Завантажити посібник. Формат .pdf)Завантажити посібник. Формат .pdf15691 kB56 завантажено


Оцініть посібник  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1Віруси людини та тварин - автор Коротєєва Г.В.

Віруси людини та тварин

 

Методичні рекомендації до спецкурсу викладені на 38 сторінках, детально висвітлено основні теми, наведено розгорнуті питання для самостійного опрацювання. Також у методичних рекомендаціях наводяться варіанти тестових питань та словник основних термінів, що допоможе студентам у підготовці до модульних контрольних робіт та до іспиту зі спецкурсу «Віруси людини та тварин». Список літератури, наведений у кінці методичних рекомендацій, дозволить студентам поглиблено вивчити окремі питання зі спецкурсу.

Файли для завантаження
Access this URL (Завантажити методичні рекомендації. Формат .pdf)Завантажити методичні рекомендації. Формат .pdf289 kB133 завантажено

 

Оцініть методичку  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1Молекулярна біологія вірусів - автори Поліщук В.П., Шевченко Т.П.

Молекулярна біологія вірусів

 

У методичних рекомендаціях наведені основні методи роботи з білками та нуклеїновими кислотами вірусів, запропоновано основні методи виділення та очистки вірусів для молекулярних досліджень та молекулярні методи детекції вірусів рослин.

Файли для завантаження
Access this URL (Завантажити методичні рекомендації. Формат .pdf)Завантажити методичні рекомендації. Формат .pdf232 kB218 завантажено

 

Оцініть методичку  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1БІОЛОГІЧНІ МЕМБРАНИ ТА ОСНОВИ ВНУТРІШНЬОКЛІТИННОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ - автори Л.І.ОСТАПЧЕНКО, Т.Б.СИНЕЛЬНИК, І.В.КОМПАНЕЦЬ

БІОЛОГІЧНІ МЕМБРАНИ ТА ОСНОВИ ВНУТРІШНЬОКЛІТИННОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ - автори Л.І.ОСТАПЧЕНКО,Т.Б.СИНЕЛЬНИК,І.В.КОМПАНЕЦЬ

 

Висвітлено основні уявлення про структуру, властивості й функції біологічних мембран, а також сучасні погляди на механізми внутрішньоклітинної сигналізації. Розглянуто хімічну будову плазматичної мембрани та мембран внутрішньоклітинних органел, принципи їхньої організації, залучення мембранних рецепторів і транспортних систем у функціонування окремих клітин, тканин і органів, а також основні механізми внутрішньоклітинної трансдукції за участю як класичних вторинних посередників, так і інших сигнальних молекул.
Увагу приділено ролі порушень функцій біологічних мембран і внутрішньоклітинних регуляторних механізмів у розвитку патологічних станів.
Для студентів-біологів вищих навчальних закладів, магістрів і аспірантів медико-біологічних спеціальностей, науковців.

Файли для завантаження
Access this URL (Завантажити посібник. Формат .pdf)Завантажити посібник. Формат .pdf46657 kB97 завантажено

 

Подобається посібник? 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1Методичні рекомендації до самостійних робіт зі спецкурсу "Однодольні" на базі Ботанічного саду ім. акад. О.В. Фоміна - автори Вашека О.В., Гайдаржи М.М., Коломієць Т.В., Тищенко О.В.

 Методичні рекомендації до самостійних робіт зі спецкурсу "Однодольні"

Запропоновані методичні рекомендації містять інформацію про синапоморфи таксонів вищого рангу підкласу Ліліїди (Liliidae) класу Однодольні (Liliopsida), наведено схеми розподілу порядків на родини, морфологічні характеристики родів та видів, представлених в експозиціях Ботанічного саду. Надано також інформацію про екологічні особливості, корисні властивості та господарське використання окремих представників. До кожного розділу подано завдання та питання для самоконтролю.
Дана навчально-методична розробка сприятиме залученню наявного у Ботанічному саду матеріалу до широкого застосування в навчальному процесі.
Методичні вказівки призначено для студентів, аспірантів і викладачів біологічних факультетів університетів.
Файли для завантаження
Access this URL (Завантажити методичку у форматі .pdf)Завантажити методичку у форматі .pdf8141 kB399 завантажено
 

Сподобалась методичка?  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]


Молекулярна організація хромосом - Автори Сиволоб А.В., Афанасьєва К.С.

Сиволоб А.В., Афанасьєва К.С. Молекулярна організація хромосом 2012, 329 c.


Викладено сучасні уявлення про структурно-функціональну організацію еукаріотичних хромосом. Описано білки хроматину, структуру та структурну динаміку інтерфазного хроматину на різних рівнях його організації, зміни хроматину при активації транскрипції, механізми інактивації транскрипції та епігенетичної спадковості в складі гетерохроматину, механізми реплікації ДНК, компактизації та сегрегації хромосом під час мітозу. Розглянуто також структурне розмаїття еукаріотичних хромосом та їх перетворення в процесі еволюції. 
Для студентів біологічних факультетів університетів, а також для аспірантів та науковців, які цікавляться молекулярною біологією та генетикою.

 

 

   

 1.2

 


Оцініть підручник
  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]Альгологія - Автори Костіков І.Ю., Царенко П.М.

Algologiya small

 

 

Датою народження альгології як самостійної дисципліни вважають 1801 р., коли Дж.Стакхаус описав процес запліднення та проростання зиготи у бурої морської водорості Fucus. Дослідження Стакхаусу спростували твердження К.Ліннея про наявіність у водоростей квіток та плодів і наочно показали необхідність побудови системи водоростей на інших, не ліннеївських, засадах.

 

 

 

 

  

1.2Молекулярная биотехнология. Принципы и применение - Авторы Б.Глик, Дж.Пастернак

Молекулярная биотехнология. Принципы и применениеКнига «Молекулярная биотехнология» — это превосходное руководство по молекулярной биотехнологии с подробным изложением ее принципов, методов и сфер применения. В ней обобщен многолетний опыт чтения лекций по этому предмету студентам разных специальностей одного из ведущих университетов Канады. До сих пор в нашей стране не было отечественных или переводных изданий, которые одновременно охватывали бы все разделы биотехнологии и все объекты, к которым приложимы биотехнологические методы: микроорганизмы, растения, животные, в том числе и человек. А между тем потребность в таком учебнике весьма велика, поскольку биотехнология входит в круг интересов представителей многих специальностей, имеющих разное базовое образование.
Учебник «Молекулярная биотехнология» построен таким образом и написан таким языком, что им могут пользоваться студенты-биологи, химики и даже будущие врачи. По каждой теме даются ссылки на работы, в которых представлены оптимальные методики конструирования рекомбинантных организмов, исследования их функционирования, определения качества и количества целевых продуктов. Текст прерывается вставками, названными «Важная веха». Они представляют собой рефераты ключевых научных статей, которые действительно стали важными вехами в истории современной биотехнологии.
Книга «Молекулярная биотехнология» состоит из четырех частей. В первой из них четко и ясно изложены основы молекулярной биологии, во второй речь идет о молекулярной биотехнологии микроорганизмов, в третьей — о биотехнологии эукариотических систем, в том числе человека (молекулярная генетика человека и генная терапия). Особый интерес для российского читателя представляет четвертая часть, посвященная контролю и патентованию в области молекулярной биотехнологии. Эти вопросы почти не затрагиваются ни в учебниках, ни в образовательном процессе в нашей стране, хотя в биотехнологии, как и в любой прикладной науке, новые разработки дают дивиденды только в том случае, когда они защищены патентом. Авторы обсуждают законодательную базу использования генноинженерных продуктов в пищевой и фармацевтической промышленности, применения рекомбинантных организмов в сельском хозяйстве, нормативные акты, относящиеся к предварительным испытаниям этих организмов, требования, предъявляемые к ним при крупномасштабном применении. Детально рассматриваются правила патентования впервые секвенированных последовательностей ДНК, а также результатов биотехнологических разработок в случае многоклеточных организмов. Заключительный раздел посвящен юридическим аспектам генной терапии как соматических клеток, так и клеток зародышевой линии, клонирования целых организмов, в том числе и человека. Очень ценной является также информация об особенностях патентной практики в разных странах, что исключительно важно для продвижения отечественных генноинженер-ных продуктов на внешний рынок.
Книга «Молекулярная биотехнология» чрезвычайно полезна как студентам разных специальностей, которым читается курс биотехнологии, так и специалистам-практикам.

1.2Молекулярная биотехнология. Принципы и применение - Авторы Б.Глик, Дж.Пастернак (2)

Молекулярная биотехнология. Принципы и применениеКнига «Молекулярная биотехнология» — это превосходное руководство по молекулярной биотехнологии с подробным изложением ее принципов, методов и сфер применения. В ней обобщен многолетний опыт чтения лекций по этому предмету студентам разных специальностей одного из ведущих университетов Канады. До сих пор в нашей стране не было отечественных или переводных изданий, которые одновременно охватывали бы все разделы биотехнологии и все объекты, к которым приложимы биотехнологические методы: микроорганизмы, растения, животные, в том числе и человек. А между тем потребность в таком учебнике весьма велика, поскольку биотехнология входит в круг интересов представителей многих специальностей, имеющих разное базовое образование.
Учебник «Молекулярная биотехнология» построен таким образом и написан таким языком, что им могут пользоваться студенты-биологи, химики и даже будущие врачи. По каждой теме даются ссылки на работы, в которых представлены оптимальные методики конструирования рекомбинантных организмов, исследования их функционирования, определения качества и количества целевых продуктов. Текст прерывается вставками, названными «Важная веха». Они представляют собой рефераты ключевых научных статей, которые действительно стали важными вехами в истории современной биотехнологии.
Книга «Молекулярная биотехнология» состоит из четырех частей. В первой из них четко и ясно изложены основы молекулярной биологии, во второй речь идет о молекулярной биотехнологии микроорганизмов, в третьей — о биотехнологии эукариотических систем, в том числе человека (молекулярная генетика человека и генная терапия). Особый интерес для российского читателя представляет четвертая часть, посвященная контролю и патентованию в области молекулярной биотехнологии. Эти вопросы почти не затрагиваются ни в учебниках, ни в образовательном процессе в нашей стране, хотя в биотехнологии, как и в любой прикладной науке, новые разработки дают дивиденды только в том случае, когда они защищены патентом. Авторы обсуждают законодательную базу использования генноинженерных продуктов в пищевой и фармацевтической промышленности, применения рекомбинантных организмов в сельском хозяйстве, нормативные акты, относящиеся к предварительным испытаниям этих организмов, требования, предъявляемые к ним при крупномасштабном применении. Детально рассматриваются правила патентования впервые секвенированных последовательностей ДНК, а также результатов биотехнологических разработок в случае многоклеточных организмов. Заключительный раздел посвящен юридическим аспектам генной терапии как соматических клеток, так и клеток зародышевой линии, клонирования целых организмов, в том числе и человека. Очень ценной является также информация об особенностях патентной практики в разных странах, что исключительно важно для продвижения отечественных генноинженер-ных продуктов на внешний рынок.
Книга «Молекулярная биотехнология» чрезвычайно полезна как студентам разных специальностей, которым читается курс биотехнологии, так и специалистам-практикам.

1.2Автоматизация биотехнологических исследований - Авторы Д.В.Зудин, В.М.Кантере, Г.А.Угодчиков

Автоматизация биотехнологических исследований


В книге изложены научные основы разработки автоматизированных комплексов на основе управляющих ЭВМ для экспресс-анализа и оперативного управления биотехнологическими процессами. Рассмотрены общие свойства биотехнологических объектов, позволяющие применять методы системного анализа, планирования и оптимизации эксперимента; методология построения АСНИ, АСУ, САПР биотехнологических процессов; принципы конструирования технических средств и математического обеспечения автоматизированных рабочих мест; применение АРМ и микропроцессорных контроллеров при решении задач биотехнологии.

1.2: Как быстро продать квартиру. Хочу продать комнатную квартиру сейчас. Продать свою квартиру без посредников. Учить objective c с нуля. Качественные уроки по objective c с нуля. Блог о objective c. Гусеничные вездеходы самоделки. Лучшие вездеходы самоделки своими руками. Самоделки вездеходы своими руками видео. В каком банке взять кредит. Советуйте где можно взять выгодный кредит быстро. Какой кредит лучше взять.
Какой автомобиль купить сегодня. Посоветуйте какой автомобиль выбрать бюджетный. Хочу выбрать новый автомобиль. Как установить линукс. Где линукс официальный сайт найти. Уроки по линукс с нуля. Быстрый ремонт натяжных потолков. Качественный ремонт потолка своими руками. Ремонт потолков на кухне. Скачать шаблоны для Joomla. Где скачать Joomla шаблоны бесплатно. Скачать свежие шаблоны для Joomla.