Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
rozklad zanyat 2017 2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students
kalendar tyjniv
 pytannya vidpovidi 1
grafik navch proc ZFN
grafik navch proc DFN 2017 2018
oformlrnnya kursovyh robit

Опечатка на сайті

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
9
9
6
6
дн.
2
2
2
2
год.
5
5
3
3
хв.
0
0
8
8
сек.

Ми у соцмережах

    facebook-logo    Telegram Messenger 67x67

    YouTube logo    Telegram Messenger 67x67

 

Посібник до курсу молекулярна біологія для студентів ННЦ «Інститут біології» заочної форми навчання. Афанасьева К.С., Рушковський С.Р., Сиволоб А.В.


PBOOK008 Mol biol method zao 850x596


Мета даного посібника – зосередити увагу студентів заочного відділення на основних питаннях, які є необхідними для розуміння курсу “Молекулярна біологія” у комплексі з пов'язаними з ним дисциплінами. Сумлінне опрацювання наведених у посібнику завдань дасть можливість добре підготуватися та успішно скласти іспит з “Молекулярної біології”.

Посібник складається з трьох частин. У першій частині наведені теми та запитання модульних контрольних робіт. Контрольну роботу №1 студенти виконують у міжсесійний час і здають в перший день наступного семестру. Контрольну роботу №2 студенти виконують протягом другого семестру і здають у день іспиту. Максимальна кількість балів, яку може отримати студент за контрольну роботу №1 дорівнює 20, за контрольну роботу №2 – 25.

 

Файли для завантаження
Access this URL (Завантажити посібник у форматі .pdf)Завантажити посібник у форматі .pdf369 kB1383 завантажено


Подобається посібник?  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.50 [1 Голос]МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до розв’язку задач із курсу “Молекулярна біологія” - упорядники К.С. Афанасьева, С.Р. Рушковський

Методичні вказівки до розв'язку задач із курсу "Молекулярна біологія"Мета цього посібника – ознайомити студентів біологічних факультетів із алгоритмами розв’язку задач з молекулярної біології та молекулярної генетики. Розуміння принципів розв’язку задач є важливим моментом у вивченні курсів молекулярної біології та молекулярної генетики, оскільки дозволяє застосовувати отримані в ході опанування цих складних дисциплін знання на практиці та легше засвоювати теоретичний матеріал лекційних курсів.
У посібнику наведені приклади задач з 8 тем: «Ковалентні та нековалентні зв’язки в біополімерах», «Білки: їх структура та механізми функціонування», «Структура нуклеїнових кислот», «Організація геномів прокаріот та еукаріот», «Транскрипція та дозрівання РНК», «Біосинтез білка», «Реплікація та репарація ДНК», «Рекомбінація ДНК». На початку кожної теми подано короткий «словник» основних термінів з даного розділу молекулярної біології.

Файли для завантаження
Access this URL (Завантажити методичку. Формат .pdf)Завантажити методичку. Формат .pdf688 kB457 завантажено
 


Подобається методичка
?
  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.00 [2 Голоса (ів)]Молекулярна організація хромосом - Автори Сиволоб А.В., Афанасьєва К.С.

Сиволоб А.В., Афанасьєва К.С. Молекулярна організація хромосом 2012, 329 c.


Викладено сучасні уявлення про структурно-функціональну організацію еукаріотичних хромосом. Описано білки хроматину, структуру та структурну динаміку інтерфазного хроматину на різних рівнях його організації, зміни хроматину при активації транскрипції, механізми інактивації транскрипції та епігенетичної спадковості в складі гетерохроматину, механізми реплікації ДНК, компактизації та сегрегації хромосом під час мітозу. Розглянуто також структурне розмаїття еукаріотичних хромосом та їх перетворення в процесі еволюції. 
Для студентів біологічних факультетів університетів, а також для аспірантів та науковців, які цікавляться молекулярною біологією та генетикою.

 

 

   

 1.2

 


Оцініть підручник
  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.94 [8 Голоса (ів)]Генетика. Підручник. Сиволоб А.В

Генетика. Підручник. Сиволоб А.В

 

 

Викладено сучасні уявлення про механізми спадковості й мінливості. Описано принципи молекулярної генетики, закономірності спадкування ознак, механізми мінливості генетичного матеріалу, особливості генетичних процесів у про- та еукаріотів, у тому числі в людини, а також основи генетики популяцій і генетичної інженерії.
Для студентів біологічних спеціальностей університетів, медичних і аграрних вищих навчальних закладів, а також для аспірантів і науковців, які цікавляться генетикою.

 

 

 

 

 

 1.2 

Оцініть підручник  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.93 [7 Голоса (ів)]Молекулярна біологія. Сиволоб А.В

Молекулярна біологія. Сиволоб А.В

Подано сучасні уявлення про молекулярні механізми загальних біологічних процесів. Викладено принципи структурної організації білків і нуклеїнових кислот, а також взаємодій біологічних макромолекул. Описано молекулярні механізми транскрипції, процесингу РНК, білкового синтезу, реплікації, репарації та рекомбінації ДНК. Основну увагу приділено структурним і динамічним властивостям макромолекул і макромолекулярних комплексів, які забезпечують здійснення біологічних функцій.
Для студентів біологічних факультетів університетів, медичних і аграрних вищих навчальних закладів, а також для аспірантів і науковців, які цікавляться молекулярною біологією.

 

 

 

 

1.2

 

Подобається підручник?  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.64 [14 Голоса (ів)]Фізика ДНК. Сиволоб А.В

Фізика ДНК. Сиволоб А.В
Викладено сучасні уявлення про фізичні властивості молекули ДНК: принципи її структурної організації, механізми стабільності та структурних перетворень ДНК, полімерні й поліелектролітні властивості. Описано особливості циркулярних молекул ДНК, механізми взаємодії ДНК з іншими молекулами, її надмолекулярну організацію та структурну динаміку у складі хроматину. Основну увагу приділено теоретичним концепціям, які пояснюють властивості ДНК, і принципам описання й аналізу різних аспектів її фізичної поведінки. Наведено приклади експериментальних результатів, отриманих головним чином останніми роками, які ілюструють теоретичні положення.
Для студентів біологічних факультетів університетів, а також для аспірантів і науковців, які цікавляться молекулярною біологією та біофізикою.

 

 

  

 1.2

 

Подобається підручник?  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.90 [5 Голоса (ів)]: Как быстро продать квартиру. Хочу продать комнатную квартиру сейчас. Продать свою квартиру без посредников. Учить objective c с нуля. Качественные уроки по objective c с нуля. Блог о objective c. Гусеничные вездеходы самоделки. Лучшие вездеходы самоделки своими руками. Самоделки вездеходы своими руками видео. В каком банке взять кредит. Советуйте где можно взять выгодный кредит быстро. Какой кредит лучше взять.
Какой автомобиль купить сегодня. Посоветуйте какой автомобиль выбрать бюджетный. Хочу выбрать новый автомобиль. Как установить линукс. Где линукс официальный сайт найти. Уроки по линукс с нуля. Быстрый ремонт натяжных потолков. Качественный ремонт потолка своими руками. Ремонт потолков на кухне. Скачать шаблоны для Joomla. Где скачать Joomla шаблоны бесплатно. Скачать свежие шаблоны для Joomla.