Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини"За кафедрамиКафедра біохіміїБіохімія. Практикум – автори Л. І. Остапченко, І. В. Компанець, О. В. Скопенко, Т.Б. Синельник, О. О. Кравченко, С. М. Береговий
Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
дн.
год.
хв.
сек.

Використання даного видання покращить розуміння студентом біохімічних основ метаболізму та сприятиме його формуванню як дослідника, здатного не тільки виконувати практичні методи, а й аналізувати експериментальні дані. Роботи, наведені у посібнику, допоможуть студентові краще зрозуміти наявну у підручниках та навчальних посібниках інформацію щодо існуючих у організмі шляхів обміну макромолекул та власноруч дослідити їх на практиці Створений нами посібник рекомендований студентам біологічних і медичних спеціальностей вищих навчальних закладів, які вивчають курс біохімії.

Оцініть новину 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.75 [4 Голоса (ів)]

Файли для завантаження
Access this URL (Завантажити Біохімія. Практикум. Формат.pdf)Завантажити Біохімія. Практикум. Формат.pdf2486 kB417 завантажено