Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини"За кафедрамиКафедра біохіміїБІООРГАНІЧНА ХІМІЯ. ПРАКТИКУМ - автори Л.І.Остапченко, І.В.Компанець, О.В.Скопенко, Т.Б.Синельник, О.М.Савчук, С.М.Береговий
Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
дн.
год.
хв.
сек.

Ostapchenko HimiyaBioorg Praktykum

Даний посібник призначений для полегшення виконання лабораторних робіт студентами, ознайомлення їх з основними методами досліджень біоорганічних молекул, розвитку навичок експериментальної роботи в біохімічній лабораторії та формування здатності аналізувати й інтерпретувати отримані результати.

Файли для завантаження
Access this URL (Завантажити Практикум. Формат .pdf)Завантажити Практикум. Формат .pdf4358 kB466 завантажено

Оцініть практикум  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [3 Голоса (ів)]