Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини"За кафедрамиКафедра біохіміїЗБІРНИК ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ ДО КОМПЛЕКСНОГО ІСПИТУ для студентів-іноземців освітнього рівня «Магістр» - автори Вакал С.Є., Гребіник Д.М.
Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
дн.
год.
хв.
сек.

ЗБІРНИК ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ ДО КОМПЛЕКСНОГО ІСПИТУ

Даний збірник призначено для підготовки студентів-іноземців магістратури кафедри біохімії до складання комплексного іспиту за спеціальністю "Біологія", програмою підготовки "Біохімія". Робота містить більше 400 тестових завдань, згрупованих за темами, а також приклади екзаменаційних листків та білетів на іспит.

Файли для завантаження
Access this URL (Завантажити Збірник. Формат .pdf)Завантажити Збірник. Формат .pdf1199 kB260 завантажено

Оцініть збірник  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.50 [9 Голоса (ів)]