Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини"За кафедрамиКафедра біохіміїБІОЛОГІЧНІ МЕМБРАНИ ТА ОСНОВИ ВНУТРІШНЬОКЛІТИННОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ - автори Л.І.ОСТАПЧЕНКО, Т.Б.СИНЕЛЬНИК, І.В.КОМПАНЕЦЬ
Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
дн.
год.
хв.
сек.

БІОЛОГІЧНІ МЕМБРАНИ ТА ОСНОВИ ВНУТРІШНЬОКЛІТИННОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ - автори Л.І.ОСТАПЧЕНКО,Т.Б.СИНЕЛЬНИК,І.В.КОМПАНЕЦЬ

Висвітлено основні уявлення про структуру, властивості й функції біологічних мембран, а також сучасні погляди на механізми внутрішньоклітинної сигналізації. Розглянуто хімічну будову плазматичної мембрани та мембран внутрішньоклітинних органел, принципи їхньої організації, залучення мембранних рецепторів і транспортних систем у функціонування окремих клітин, тканин і органів, а також основні механізми внутрішньоклітинної трансдукції за участю як класичних вторинних посередників, так і інших сигнальних молекул.
Увагу приділено ролі порушень функцій біологічних мембран і внутрішньоклітинних регуляторних механізмів у розвитку патологічних станів.
Для студентів-біологів вищих навчальних закладів, магістрів і аспірантів медико-біологічних спеціальностей, науковців.

Файли для завантаження
Access this URL (Завантажити посібник. Формат .pdf)Завантажити посібник. Формат .pdf46657 kB782 завантажено

Подобається посібник? 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.44 [8 Голоса (ів)]