Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини"За кафедрамиКафедра біохіміїВСТУП ДО УНІВЕРСИТЕТСЬКИХ СТУДІЙ ТА ІСТОРІЯ МЕДИЦИНИ - автори Л.І.Остапченко, О.І.Харченко
Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
дн.
год.
хв.
сек.

ВСТУП ДО УНІВЕРСИТЕТСЬКИХ СТУДІЙ ТА ІСТОРІЯ МЕДИЦИНИ

Тестові завдання з дисципліни «Вступ до університетських студій та історія медицини»: навчальний методичний посібник для студентів 1 курсу галузі знань 1201 «Медицина», напряму підготовки 120102 «Лабораторна діагностика», за програмою підготовки «Лабораторна діагностика», /Л.І.Остапченко, О.І.Харченко. — Київ: 2015. — 66 с.
Складено для проведення тестування для оцінки знань з дисципліни «Вступ до університетських студій та історія медицини». Відповідає навчальному плану і навчальній програмі з дисципліни «Вступ до університетських студій та історія медицини», що затверджена науково-методичною комісією «7» жовтня 2015 року, протокол №3.

Призначено для студентів 1 курсу галузі знань 1201 «Медицина», напряму підготовки 120102 «Лабораторна діагностика», за програмою підготовки «Лабораторна діагностика».

Файли для завантаження
Access this URL (Завантажити тестові завдання. Формат pdf)Завантажити тестові завдання. Формат pdf722 kB883 завантажено

Подобаються тести?  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 2.22 [9 Голоса (ів)]