Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини"За кафедрамиКафедра біохіміїМЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ПРЕЗЕНТАЦІЇ КУРСОВИХ ТА ДИПЛОМНИХ РОБІТ - Упорядники: Д.М. Гребіник, І.В. Компанець, Г.М. Толстанова
Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
дн.
год.
хв.
сек.

Презентація є невід’ємною частиною процедури захисту курсових, дипломних, випускних кваліфікаційних та інших робіт, так само, як і доповідей та дискусій під час засідань секцій на різноманітних конференціях. Частина оцінки за виконану наукову роботу у випадку дипломних та курсових припадає на правильну підготовку та використання презентації.

Макет презентації

Файли для завантаження
Access this URL (Завантажити в форматі PDF )Завантажити в форматі PDF 566 kB3399 завантажено

Подобається підручник?  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.28 [9 Голоса (ів)]