Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
rozklad zanyat 2017 2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students
kalendar tyjniv
 pytannya vidpovidi 1
grafik navch proc ZFN
grafik navch proc DFN 2017 2018
oformlrnnya kursovyh robit

Опечатка на сайті

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
9
9
7
7
дн.
0
0
0
0
год.
4
4
0
0
хв.
1
1
5
5
сек.

Ми у соцмережах

    facebook-logo    Telegram Messenger 67x67

    YouTube logo    Telegram Messenger 67x67

 

 

Правила Бібліотеки ННЦ "Інститут біології"

Уважаемые читатели!

Позвольте вам напомнить некоторые правила библиотеки, которые обязывают вас подклеивать уголки книг. Прошу заметить, что мы не предлагаем «замінити їх відповідно такими ж», как того требуют Правила, а, заботясь о состоянии вашего кошелька, предлагаем вам только подклеить уголки.
С полным текстом Правил вы можете ознакомиться ниже, скачав его себе на компьютер.

Файли для завантаження
Access this URL (Завантажити правила Бібліотеки в форматі  .PDF )Завантажити правила Бібліотеки в форматі .PDF 2958 kB87 завантажено

А также в аудитории 115 ННЦ "Институт биологии"

Аудитория 115

2.9. Перед записом в НБ користувач повинен ознайомитися з правилами користування і підтвердити своє забов’язання їх неодмінного виконання підписом на заяві, читацькому квитку чи у читацькому формулярі у графі «Правила бібліотеки знаю».
2.17. Користувачі зобов'язані дбайливо ставитись до книжок та інших творів друку, одержаних із фондів бібліотеки, повертати їх у встановлені терміни, не виносити із приміщення бібліотеки літературу з бібліотечного фонду, якщо вона не записана в одному з облікових документів, не дозволяється підкреслювати текст, робити будь-які помітки, виривати сторінки, копіювати ілюстровані альбоми, дисертації та ін.; не виймати картки з каталогів та картотек; не порушувати розстановку фондів з відкритим доступом.
2.18. При отриманні літератури читач має ретельно передивитись її і. при виявленні дефектів, повідомити бібліотекаря, який зобов’язаний зробити відповідні службові позначки.
2.19. Відповідальність за зіпсовану літературу несе читач, який користувався нею останнім.
2.20. Користувачі, що завдали бібліотечному фонду збитків, несуть матеріальну, адміністративну відповідальність згідно з законодавством України.
2.21. Користувачі, що втратили чи зіпсували документи з фонду НБ зобов'язані замінити їх відповідно такими ж, або визнаними бібліотекою рівноцінними, чи зробити ксерокопію. При неможливості такої заміни, користувачі зобов'язані відшкодувати вартість загубленої або пошкодженої літератури. При втраті особливо цінних для бібліотеки видань, якщо номінальна вартість втраченої (пошкодженої) літератури значно нижче фактичної, спосіб розрахунку та його кратність визначається бібліотекою окремо за кожне видання в залежності від його цінності, або по цінах, що визначені каталогами прейскурантами на закупівлю і продаж букіністичних, антикварних, інших видань та умовами застосування цих цін.


Оцініть правила Бібліотеки  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голоса (ів)]: Как быстро продать квартиру. Хочу продать комнатную квартиру сейчас. Продать свою квартиру без посредников. Учить objective c с нуля. Качественные уроки по objective c с нуля. Блог о objective c. Гусеничные вездеходы самоделки. Лучшие вездеходы самоделки своими руками. Самоделки вездеходы своими руками видео. В каком банке взять кредит. Советуйте где можно взять выгодный кредит быстро. Какой кредит лучше взять.
Какой автомобиль купить сегодня. Посоветуйте какой автомобиль выбрать бюджетный. Хочу выбрать новый автомобиль. Как установить линукс. Где линукс официальный сайт найти. Уроки по линукс с нуля. Быстрый ремонт натяжных потолков. Качественный ремонт потолка своими руками. Ремонт потолков на кухне. Скачать шаблоны для Joomla. Где скачать Joomla шаблоны бесплатно. Скачать свежие шаблоны для Joomla.