Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини"БІБЛІОТЕКА ННЦ "Інститут біології"Новини бібліоткиСемінар-практикум в приміщенні Наукової бібліотеки імені М. Максимовича 17.12.2015

Шановні читачі-користувачі!

Служба інформаційного моніторингу Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича повідомляє, що в результаті досягнутих домовленостей між керівництвом бібліотеки та офіційними представниками компаній Elsevier 17 грудня поточного року о 10.00 відбудеться семінар-практикум «Застосування методів хемоінформатики та біоінформатики для вирішення завдань біології та медицини засобами програмно-технологічних продуктів для Life Sience компанії Elsevier», який проводитиме Андрій Худошин, к.х.н., MBA, директор напрямку хіміко-біологічних рішень Elsevier S & T в країнах СНД.

Захід відбуватиметься за таким графіком:
10.00-11.00 – перша частина семінару-практикуму
11.00-11.30 – перерва, кава-брейк
11.30-12.30 – друга частина семінару-практикуму
Семінар-практикум відбудеться в приміщенні Наукової бібліотеки імені М. Максимовича (вул. Володимирська, 58, к. 12).
Вхід вільний за наявності документу, що засвідчує особу.
З запитаннями та пропозиціями звертатись:
Назаровець Марина, керівник Служби інформаційного моніторингу
marinanazarovets@gmail.com