Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини"БІБЛІОТЕКА ННЦ "Інститут біології"Новини бібліоткиАкція Приведи в бібліотеку студента-боржника - отримай книгу-бестселер для студента-біолога

Увага! Оголошується акція з 9.11.15 до 10.12.15. Кожен, хто приведе розрахуватися з бібліотекою боржника, зможе взяти на абонемент (без документа) до кінця семестру підручник-бестселер!!!

Книги, які можна по акції отримати на абонемент до кінця семестру.

1. В.В. Полевой. Физиология растений, 1989 – 15 книг для 3 курсу
2. М.М. Мусієнко. Фізіологія рослин, 2005 - 10 книг для 3 курсу
3. В.П. Гандзюра. Екологія, 2012 - 8 штук для 1-2 курсів
4. М.Е. Дзержинський. Загальна цитолія практикум,2011 – 8 для 1 курса
5. М.Е. Дзержинський. Основи теорії Еволюції, 2013 – 1 книга для 3 курсу
6. К.Г. Газарян. Биология индивидуального развития животных,1983 – 3 книги для 2 курсу
7. О.Д. Бойко. Історія України, 2008 – 10 книг для 2 курсу
8. Історія України: Навчально-методичний посібник для семінарських занять/ За ред. В.М. Литвина,2006 – 2 книги для 2 курсу
9. Б.Албертс. Молекулярная Биология Клетки,1994 – 2 книги для 1-3 курсу.
Можемо розглянути і ваші пропозиції про необхідну Вам книгу

Увага АКЦІЯ "Приведи Студента-боржника"

Сподобалась акція?  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 2.75 [2 Голоса (ів)]