Grafik zymovoy sesii 2017-2018
rozklad zanyat 2017 2018
Schedule for Medical Students
kalendar tyjniv
 pytannya vidpovidi 1
grafik navch proc ZFN
grafik navch proc DFN 2017 2018
oformlrnnya kursovyh robit

Опечатка на сайті

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Shevch vesna 2017 data site small

Ми у соцмережах

    facebook-logo    Telegram Messenger 67x67

    YouTube logo    Telegram Messenger 67x67

 

ВСЕУКРАЇНСЬКА ОЛІМПІАДА
КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИСТЕТУ
ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

 

Всеукраїнська

учнівська олімпіада

Київського національного університету

імені Тараса Шевченка

з БІОЛОГІЇ

 ESC-IBM-logo

 

ННЦ "Інститут біології та медицини" проводить Всеукраїнську учнівську олімпіаду з Біології (далі – Олімпіада), у відповідності до "Положення про Всеукраїнські олімпіади вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти", затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки України № 1587 від 21 грудня 2016 року.

Основними завданнями Олімпіади є виявлення, мотивація й розвиток обдарованих вступників, надання їм ефективної допомоги у виборі професії, залучення їх до навчання у вищих навчальних закладах, реалізація здібностей талановитих учнів.

Організатором та координатором Олімпіади є Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Організаційно-методичне забезпечення проведення Олімпіади здійснює ННЦ "Інститут біології та медицини".

До участі в Олімпіаді допускаються особи, які отримали повну загальну середню освіту, або є учнями випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів, або мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту в навчальний рік проведення Олімпіади.

Олімпіада проводиться у два тури - дистанційний (заочний) та очний.

ДИСТАНЦІЙНИЙ ТУР

Під час проведення дистанційного туру учасники Олімпіади ознайомлюються із завданнями, розміщеними на веб-сайті ННЦ "Інститут біології та медицини", та розв’язують їх.

ОЧНИЙ ТУР

Очний тур проходить у ННЦ "Інститут біології та медицини". До участі у ньому допускаються учасники, які набрали не менше 75% балів у першому (дистанційному) турі.

Учасникам очного туру Олімпіади нараховуються додаткові бали до сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання при розрахунку конкурсного балу у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка при вступі до ННЦ "Інститут біології та медицини" на наступні спеціальності та програми підготовки:

Спеціальність 091 "Біологія": програма підготовки "Біологія" (спеціалізації: біофізика та медична інформатика, біохімія, ботаніка, вірусологія, генетика, зоологія, імунологія, мікробіологія, молекулярна біологія, репродуктивна біологія, фізіологія людини і тварин, фізіологія рослин, цитологія та гістологія);

Спеціальність 101 "Екологія": програма підготовки "Екологія";
Спеціальність 162 "Біотехнологія та біоінженерія": програма підготовки "Біотехнологія";
Спеціальність 206 "Садово-паркове господарство": програма підготовки "Ландшафтний дизайн та озеленення";

Додаткові бали нараховуються учасникам, які набрали не менше 90% балів на очному турі.

Учасники Олімпіади будуть мати можливість ознайомитись (на нашому веб-сайті) із критеріями оцінювання творчого завдання та розв’язками запропонованих задач (після завершення дистанційного туру), з відповідями на тестові завдання (після завершення очного туру), а також із попередніми результатами перевірки робіт учасників до підбиття остаточних підсумків.


Оцініть сторінку  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.16 [35 Голоса (ів)]

: Как быстро продать квартиру. Хочу продать комнатную квартиру сейчас. Продать свою квартиру без посредников. Учить objective c с нуля. Качественные уроки по objective c с нуля. Блог о objective c. Гусеничные вездеходы самоделки. Лучшие вездеходы самоделки своими руками. Самоделки вездеходы своими руками видео. В каком банке взять кредит. Советуйте где можно взять выгодный кредит быстро. Какой кредит лучше взять.
Какой автомобиль купить сегодня. Посоветуйте какой автомобиль выбрать бюджетный. Хочу выбрать новый автомобиль. Как установить линукс. Где линукс официальный сайт найти. Уроки по линукс с нуля. Быстрый ремонт натяжных потолков. Качественный ремонт потолка своими руками. Ремонт потолков на кухне. Скачать шаблоны для Joomla. Где скачать Joomla шаблоны бесплатно. Скачать свежие шаблоны для Joomla.