Recomendovani na budget 2017 2018

facebook-logo   VK-Logo

Заступник директора ННЦ "Інститут біології та медицини"
з науково-педагогічної роботи

кандидат біологічних наук, доцент

Скрипник Наталія В'ячеславіна

Контактний телефон: (044) 521-32-69
e-mail: nataliia.skrypnyk@gmail.com

Наукові інтереси:  окреслені питаннями нейрофізіологічних та нейрохімічних основ процесів епілептогенезу та формування пам’яті.
Викладає:
Обов'язкову навчальну дисципліну: "Біологія індивідуального розвитку"
Дисципліни вільного вибору студента: "Вибрані розділи цитології", "Молекулярно-клітинні основи гістогенезу""Рецептори біорегуляторів"
"Імуноцитологія", "Молекулярно-клітинні основи онтогенезу".

Закінчила біологічний факультет Київського державного університету ім. Т.Г. Шевченка. Працювала асистентом кафедри природничих дисциплін підготовчого факультету Київського державного університету імені Тараса Шевченка, потім – асистентом, зараз – заступником директора з науково-педагогічної роботи, доцентом кафедри цитології, гістології та репродуктивної медицини ННЦ "Інститут біології та медицини" Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Має звання доцента.

У 1997-98 та 2000-01 проходила наукове стажування в лабораторії Генетики розвитку Похангського університету науки та технології і в науково-дослідному Центрі кальцію, пам’яті та навчання (Південна Корея). Кандидатська дисертація: «Участь інтернейронів гіпокампу в епілептогенезі ФЛСβ1-/--мутантних мишей» виконана під керівництвом проф. Дзержинського М.Е.

Викладацька робота.
Викладає:
Обов'язкову навчальну дисципліну: "Біологія індивідуального розвитку"  (освітній рівень "Бакалавр", спеціальність "Біологія" за програмою підготовки "Біологія")
Дисципліни вільного вибору студента: "Вибрані розділи цитології""Молекулярно-клітинні основи гістогенезу""Рецептори біорегуляторів"
(освітній рівень "Бакалавр", спеціальність "Біологія" за програмою підготовки "Біологія", спеціалізація цитологія та гістологія);   "Імуноцитологія", "Молекулярно-клітинні основи онтогенезу" (освітній рівень "Магістр", спеціальність "Біологія" за програмою підготовки "Біологія", спеціалізація цитологія та гістологія).

Заступник директора з науково-педагогічної роботи ННЦ "Інститут біології та медицини" Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Голова Науково-методичної комісії ННЦ "Інститут біології та медицини" Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Голова журі IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, член журі Міжнародної олімпіади з біології.

Публікації: автор близько 170 наукових та навчально-методичних праць.

Основні праці:

1. Дзержинський М.Е., Скрипник Н.В., Вороніна О.К. "Імуноцитологія": навчальний посібник // К.: ВПЦ "Київський університет", 2004.

2. Дзержинський М.Е., Гарматіна С.М., Данілова О.В., Пазюк Л.М., Скрипник Н.В. "Посібник до лабораторних занять із курсу Загальна цитологія та гістологія" // К.: Фіосоціоцентр, 2006.

3. Дзержинський М.Е., Скрипник Н.В., Гарматіна С.М., Островська Г.В., Варенюк І.М., Пустовалов А.С., Вороніна О.К., Пазюк Л.М., Бузинська Н.О. "Загальна цитологія та гістологія", частина І "Загальна цитологія" : навчальний посібник / К.: ВПЦ "Київський університет", 2006.

4. Дзержинський М.Е., Скрипник Н.В., Островська Г.В., Гарматіна С.М., Пазюк Л.М., Бузинська Н.О., Вареник І.М., Пустовалов А.С., Вороніна О.К. "Загальна цитологія та гістологія": підручник // К.: ВПЦ "Київський університет", 2010.

5. Скрипник Н.В., Дзержинський М.Е. "Вибрані розділи цитології" : навчальний посібник // К.: Фітосоціоцентр, 2010.

6. Скрипник Н.В., Дзержинський М.Е. "Нейрогістохімічна техніка": навчальний посібник // К.: Фітосоціоцентр, 2010.

7. Дзержинський М.Е., Скрипник Н.В., Гарматіна С.М., Островська Г.В., Вареник І.М., Пустовалов А.С., Вороніна О.К., Пазюк Л.М., Бузинська Н.О. "Загальна цитологія та гістологія", частина ІІ "Гістологія" навчальний посібник // К.: ВПЦ Київський університет ”, 2011.

8. Дзержинський М.Е., Вороніна О.К., Скрипник Н.В., Гарматіна С.М., Пазюк Л.М. "Загальна цитологія. Практикум" : навчальний посібник // К.: ВПЦ Київський університет ”, 2012.

9. Дзержинський М.Е., Островська Г.В., Скрипник Н.В., Гарматіна С.М. "Гістологія. Практикум" : навчальний посібник // К.: ВПЦ Київський університет ”, 2014.

10. Дзержинський М.Е., Скрипник Н.В., Вороніна О.К., Пазюк Л.М. "Біологія індивідуального розвитку. Практикум" : навчальний посібник // К.: ВПЦ Київський університет ”, 2014.