Голова спортивного відділу СП ННЦ "Інститут біології"

Архипенко Олександра

Курс: 2 курс, еколог
Дата народження: 18.03.98
моб. тел.: +380938087014
e-mail: Nekiforova98@gmail.com

Сторінка в ВК: https://vk.com/s.nekiforova

Місце народження: Біла Церква

Девіз: Ніколи не здаватись
Мої захоплення (хобі): Займаюсь танцями, раніше займалась легкою атлетикою, люблю проводити час у тренажерному залі
Цікавий момент зі студентського життя: Найцікавіші моменти були у Каніві, одним із таких моментів я можу вважати похід на вогнище разом із викладачами
Я люблю весело проводити час разом зі своїми друзями
Я не люблю несправедливого ставлення
Свого життя не уявляю без танців , тренувань та смачної їжі
Моя мрія: отримати підвищену стипендію
Охарактеризуйте себе одним словом: Я- студентка