Голова Соціального відділу СП ННЦ "Інститут біології"

Воробйова Наталія

Курс:
3 курс кафедри мікробіології та загальної імунології
Дата народження: 16 вересня 1997 року

моб.тел.: +380636010724, +380664664865
e-mail: Tyska16.09@mail.ru
Сторінка в ВК: https://vk.com/nataliya_kiliya
Місце народження: Україна, Одеська область, м.Кілія

Девіз: "Щоб щось змінити у своєму житті, потрібно змінити себе... " (с) Бернар Вербер

Мої захоплення (хобі): Флористика, музика, фотографії, читання, прогулянки, історія
Цікавий момент зі студентського життя: Я люблю гуляти вулицями з улюбленою музикою у навушниках та насолоджуватись оточуючим світом, створювати прекрасні коспозиції з рослин та не тільки...
Я не люблю коли не виправдовують сподівань
Свого життя не уявляю без телефону та книг Бернара Вербера
Моя мрія: відкрити власне дитяче кафе
Охарактеризуйте себе одним словом: незламна