Grafik zymovoy sesii 2017-2018

Голова Департаменту працевлаштування
Студентського парламенту ННЦ «Інститут біології»

Волкова Лілія

Курс: 6 курс, гр.генетики
Дата народження: 24.03.1994
Мобільний телефон: 0964283492
e-mail: liliya_vo@mail.ru
Сторінка в ВК: https://vk.com/liliia_volkova

Місце народження: смт. Велика Михайлівка, Одеська область
Напрямок роботи: організація заходів спрямованих на працевлаштування студентів ННЦ «Інститут біології» (Ярмарка вакансій, День Кар`єри, екскурсії на промислові підприємства тощо)

Девіз:
Хто хоче – той шукає можливості, хто не хоче – шукає причини.
Мої захоплення (хобі): Танці, читання, малювання, англійська та іспанська мови.
Цікавий момент зі студентського життя: Коли на День студента говорила клятву першокурсника з бубликами за щоками.
Якби у Вас була можливість перевтілитися на один день в будь-яку людину, хто б це був? Ніхто. Кумирів багато, але люблю бути собою.
Я люблю мріяти і планувати.
Я не люблю коли руйнуються мої плани.
Свого життя не уявляю без музики, блокнота і ручки.
Моя мрія: Заснувати фонд захисту безпритульних тварин.
Охарактеризуйте себе одним словом: Відповідальна