Grafik zymovoy sesii 2017-2018

Студентське профбюро

ЩО ТАКЕ ПРОФСПІЛКА?

Профспілка – це об’єднана організація співробітників і студентів Університету. Це єдина в Україні неполітична громадська організація, яка володіє потужною законодавчою базою, що дозволяє вирішувати різноманітні питання, які можуть виникнути протягом всього вашого навчання в Університеті.

Профспілка на всіх рівнях представляє та захищає твої права та інтереси при встановленні та нарахуванні стипендії, організації навчального та наукового процесів, встановлення оплати за проживання в гуртожитках, організації харчування в їдальнях та буфетах університету, контролює виконання умов праці та дотримання техніки безпеки.
Без згоди Профкому студентів-активістів не можуть відрахувати з університету та виселити з гуртожитку з причин не пов’язаних з навчальним процесом.
Завдяки Профкому ти можеш щомісяця отримувати пільгові проїзні квитки на метро та інші види міського транспорту.
За сприяння Профспілки ти можеш відпочити під час канікул на морі, в горах, або на базах університету.
Завдяки Профспілці ти можеш на пільгових умовах під час навчання оздоровлюватись у санаторії-профілакторії університету.
Профспілка надає консультації щодо наявних соціальних програм, прав та обов’язків студентів в університеті та місті Києві та може допомогти для Тебе всі види матеріальної допомоги премій.
Завдяки Профспілці ти можеш знайти собі роботу на умовах часткової зайнятості під час канікул
У Профспілці Ти можеш оформити собі міжнародний студентський квиток ISIC , який дає право залучатись до програми допомоги та співпраці зі студентською молоддю в різних країнах та отримувати різноманітні знижки як в цих країнах, так і в Україні.
Завдяки Профспілці Ти можеш навчатися, працювати та відпочивати за кордоном.
Кожного року під час зимових та літніх канікул Профспілка організовує для студентів Університету відпочинок та оздоровлення в Карпатах, Криму та в Одеській області. Профком тісно співпрацює з Головним управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації, Студентською профспілковою асоціацією м.Києва, та Асоціацією профспілкових організацій студентів.

Оцініть сторінку  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.14 [11 Голоса (ів)]