Календар подій

loader
Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
rozklad zanyat 2017 2018
Rozklad medicine ukr 2018 winter
Timetables for Medicine 2018 winter
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students
kalendar tyjniv
 pytannya vidpovidi 1
grafik navch proc ZFN
grafik navch proc DFN 2017 2018
oformlrnnya kursovyh robit

Опечатка на сайті

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
9
9
4
4
дн.
1
1
8
8
год.
2
2
4
4
хв.
0
0
3
3
сек.

Ми у соцмережах

    facebook-logo    Telegram Messenger 67x67

    YouTube logo    Telegram Messenger 67x67

 

Студентське Профбюро

Студентське профбюро

ЩО ТАКЕ ПРОФСПІЛКА?

Профспілка – це об’єднана організація співробітників і студентів Університету. Це єдина в Україні неполітична громадська організація, яка володіє потужною законодавчою базою, що дозволяє вирішувати різноманітні питання, які можуть виникнути протягом всього вашого навчання в Університеті.

Профспілка на всіх рівнях представляє та захищає твої права та інтереси при встановленні та нарахуванні стипендії, організації навчального та наукового процесів, встановлення оплати за проживання в гуртожитках, організації харчування в їдальнях та буфетах університету, контролює виконання умов праці та дотримання техніки безпеки.
Без згоди Профкому студентів-активістів не можуть відрахувати з університету та виселити з гуртожитку з причин не пов’язаних з навчальним процесом.
Завдяки Профкому ти можеш щомісяця отримувати пільгові проїзні квитки на метро та інші види міського транспорту.
За сприяння Профспілки ти можеш відпочити під час канікул на морі, в горах, або на базах університету.
Завдяки Профспілці ти можеш на пільгових умовах під час навчання оздоровлюватись у санаторії-профілакторії університету.
Профспілка надає консультації щодо наявних соціальних програм, прав та обов’язків студентів в університеті та місті Києві та може допомогти для Тебе всі види матеріальної допомоги премій.
Завдяки Профспілці ти можеш знайти собі роботу на умовах часткової зайнятості під час канікул
У Профспілці Ти можеш оформити собі міжнародний студентський квиток ISIC , який дає право залучатись до програми допомоги та співпраці зі студентською молоддю в різних країнах та отримувати різноманітні знижки як в цих країнах, так і в Україні.
Завдяки Профспілці Ти можеш навчатися, працювати та відпочивати за кордоном.
Кожного року під час зимових та літніх канікул Профспілка організовує для студентів Університету відпочинок та оздоровлення в Карпатах, Криму та в Одеській області. Профком тісно співпрацює з Головним управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації, Студентською профспілковою асоціацією м.Києва, та Асоціацією профспілкових організацій студентів.


Оцініть сторінку  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.14 [11 Голоса (ів)]: Как быстро продать квартиру. Хочу продать комнатную квартиру сейчас. Продать свою квартиру без посредников. Учить objective c с нуля. Качественные уроки по objective c с нуля. Блог о objective c. Гусеничные вездеходы самоделки. Лучшие вездеходы самоделки своими руками. Самоделки вездеходы своими руками видео. В каком банке взять кредит. Советуйте где можно взять выгодный кредит быстро. Какой кредит лучше взять.
Какой автомобиль купить сегодня. Посоветуйте какой автомобиль выбрать бюджетный. Хочу выбрать новый автомобиль. Как установить линукс. Где линукс официальный сайт найти. Уроки по линукс с нуля. Быстрый ремонт натяжных потолков. Качественный ремонт потолка своими руками. Ремонт потолков на кухне. Скачать шаблоны для Joomla. Где скачать Joomla шаблоны бесплатно. Скачать свежие шаблоны для Joomla.