facebook-logo   VK-Logo

СТУДЕНТСЬКА РАДА ГУРТОЖИТКУ №9

Studmist 2

Студентська рада гуртожитку Київського національного університету імені Тараса Шевченка є громадським органом самоврядування студентів та аспірантів і створюється у кожному гуртожитку для залучення його мешканців до проведення заходів, направлених на поліпшення житлових та санітарно-побутових умов, перепускного та санітарного режимів, проведення виховної, культурно-масової, спортивної роботи, організації відпочинку, пропаганди здорового способу життя, надання допомоги адміністрації Університету щодо поселення та проживання студентів та аспірантів даного гуртожитку.
Офіційна група Студради в VK https://vk.com/studsovet9

Оцініть сторінку  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.92 [6 Голоса (ів)]