Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
rozklad zanyat 2017 2018 2 sem
Rozklad medicine ukr 2018 winter
Schedule of Repeat 2017-2018
List of students who need to retake exams 2017-2018
Timetables for Medicine 2018 winter
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
дн.
год.
хв.
сек.

Стрічка новин

Увага! Розпочато реєстрацію учасників Всеукраїнського біологічного
турніру для школярів «Від теорії до практики один крок», що проводиться в рамках

newlogo with heart new 05.12.2017

ІІІ Всеукраїнський
біологічний турнір
для школярів
«Від теорії до практики
один крок»

КИЇВ - 2018

Shevch vesna 2017 NOdata site

ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує всіх закоханих у Біологію юних біологів (учнів загальноосвітніх навчальних закладів) до участі у ІІІ Всеукраїнському біологічному турнірі для школярів «Від теорії до практики один крок», що проводиться за підтримки Міністерства освіти і науки України в рамках XVІ Міжнародної наукової конференції студентів та молодих вчених ШЕВЧЕНКІВСЬКА ВЕСНА: досягнення біологічної науки / BioScience Advances.
Для учасників турніру заплановані майстер-класи, які дозволять їм зазирнути у світ Прикладної біології, познайомитися із сучасними підходами та експериментальними методами вирішення задач, яких в Біології не меншає.

Місце проведення: Навчально-науковий центр

«Інститут біології та медицини»,
м. Київ, проспект Глушкова, 2

Термін проведення  28-29 квітня 2018 року

Закінчення реєстрації  20 квітня 2018 року

Правила турніру  завантажити

Теми наукових проектів  завантажити

Наш турнір - це чудова нагода для школярів проявити себе, реалізувати свій творчий потенціал на ниві науки, розширити для себе горизонти Прикладної біології! Окрім цього, він дасть можливість поспілкуватися з однодумцями, позмагатися з ними за «лавровий вінок» переможця, з’ясувати рівень своєї власної біологічної компетентності та переконатися у правильності вибору БІОЛОГІЇ як свого фаху та своєї майбутньої професії!

online registration zel

ЗАПРОШУЄМО ВСІХ БАЖАЮЧИХ!