Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
rozklad zanyat 2017 2018 2 sem
grafik navch proc ZFN
Rozklad medicine ukr 2018 winter
Schedule of Repeat 2017-2018
List of students who need to retake exams 2017-2018
Timetables for Medicine 2018 winter
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students
 pytannya vidpovidi 1
oformlrnnya kursovyh robit

Опечатка на сайті

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
6
6
4
4
дн.
1
1
1
1
год.
5
5
0
0
хв.
1
1
1
1
сек.

Ми у соцмережах

    facebook-logo    Telegram Messenger 67x67

    YouTube logo    Telegram Messenger 67x67

 

Стрічка новин

Увага! Розпочато реєстрацію учасників Всеукраїнського біологічного
турніру для школярів «Від теорії до практики один крок», що проводиться в рамках
XVІ Міжнародної наукової конференції студентів та молодих вчених ШЕВЧЕНКІВСЬКА ВЕСНА: досягнення біологічної науки / BioScience Advances

 

 newlogo with heart new 05.12.2017  

ІІІ Всеукраїнський
біологічний турнір
для школярів
«Від теорії до практики
один крок»

КИЇВ - 2018

 Shevch vesna 2017 NOdata site

 

ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує всіх закоханих у Біологію юних біологів (учнів загальноосвітніх навчальних закладів) до участі у ІІІ Всеукраїнському біологічному турнірі для школярів «Від теорії до практики один крок», що проводиться за підтримки Міністерства освіти і науки України в рамках XVІ Міжнародної наукової конференції студентів та молодих вчених ШЕВЧЕНКІВСЬКА ВЕСНА: досягнення біологічної науки / BioScience Advances.
Для учасників турніру заплановані майстер-класи, які дозволять їм зазирнути у світ Прикладної біології, познайомитися із сучасними підходами та експериментальними методами вирішення задач, яких в Біології не меншає.

Місце проведення: Навчально-науковий центр

«Інститут біології та медицини»,
м. Київ, проспект Глушкова, 2

 

 Термін проведення  28-29 квітня 2018 року

 

 Закінчення реєстрації  20 квітня 2018 року

 

Правила турніру  завантажити

 

Теми наукових проектів  завантажити

 

Наш турнір - це чудова нагода для школярів проявити себе, реалізувати свій творчий потенціал на ниві науки, розширити для себе горизонти Прикладної біології! Окрім цього, він дасть можливість поспілкуватися з однодумцями, позмагатися з ними за «лавровий вінок» переможця, з’ясувати рівень своєї власної біологічної компетентності та переконатися у правильності вибору БІОЛОГІЇ як свого фаху та своєї майбутньої професії!

online registration zel


ЗАПРОШУЄМО ВСІХ БАЖАЮЧИХ!
 

: Как быстро продать квартиру. Хочу продать комнатную квартиру сейчас. Продать свою квартиру без посредников. Учить objective c с нуля. Качественные уроки по objective c с нуля. Блог о objective c. Гусеничные вездеходы самоделки. Лучшие вездеходы самоделки своими руками. Самоделки вездеходы своими руками видео. В каком банке взять кредит. Советуйте где можно взять выгодный кредит быстро. Какой кредит лучше взять.
Какой автомобиль купить сегодня. Посоветуйте какой автомобиль выбрать бюджетный. Хочу выбрать новый автомобиль. Как установить линукс. Где линукс официальный сайт найти. Уроки по линукс с нуля. Быстрый ремонт натяжных потолков. Качественный ремонт потолка своими руками. Ремонт потолков на кухне. Скачать шаблоны для Joomla. Где скачать Joomla шаблоны бесплатно. Скачать свежие шаблоны для Joomla.