Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
rozklad zanyat 2017 2018 2 sem
Rozklad medicine ukr 2018 winter
Schedule of Repeat 2017-2018
List of students who need to retake exams 2017-2018
Timetables for Medicine 2018 winter
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
дн.
год.
хв.
сек.

Стрічка новин

Увага! Розпочато реєстрацію учасників Всеукраїнської Олімпіади
Київського національного університету імені Тараса Шевченка з біології
для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти (зі змінами)

gerb knu ВСЕУКРАЇНСЬКА ОЛІМПІАДА
КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ
ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
З БІОЛОГІЇ
ДЛЯ ПРОФЕСІЙНОЇ ОРІЄНТАЦІЇ ВСТУПНИКІВ
НА ОСНОВІ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ
ОСВІТИ
2018 рік
 newlogo with heart new 05.12.2017

ННЦ "Інститут біології та медицини" Київського національного університету імені Тараса Шевченка оголошує про проведення Всеукраїнської олімпіади з Біології для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти у 2017-2018 навчальному році.

До участі в Олімпіаді допускаються особи, які
- отримали повну загальну середню освіту;
- є учнями випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів;
- мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту в навчальний рік проведення Олімпіади.

Олімпіада проводиться у два тури - дистанційний (заочний) та очний.

Завдання Олімпіади складаються відповідно до діючого «ПОЛОЖЕННЯ про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України №1099 від 22.09.2011 року.

ДИСТАНЦІЙНИЙ (ЗАОЧНИЙ) ТУР

Під час проведення дистанційного туру учасники Олімпіади ознайомлюються із завданнями, які можна завантажити нижче, та розв’язують їх.

УВАГА!

Дотримуйтесь правил подачі відповідей (вимог до формату та умов подачі), які детально прописані у тексті завдань.

Творче завдання: завантажити
Задачі: завантажити
Термін проведення:  15 лютого - 15 березня 2018 року

Умови виконання завдань наведені на першій сторінці у файлах "Творчі завдання" і "Задачі".
Перш ніж виконувати завдання уважно ознайомтеся з інструкцією!

ОЧНИЙ ТУР
Очний тур проходить у приміщенні ННЦ "Інститут біології та медицини".

Місце проведення

Навчально-науковий центр
«Інститут біології та медицини»,
м. Київ, проспект Глушкова, 2

Термін проведення: 29 квітня 2018 року, початок о 12:00

До участі у очному турі допускаються учасники, які набрали не менше 75%  від максимально можливої кількості балів у першому (дистанційному) турі.

На очному турі учасникам Олімпіади будуть запропоновані тестові завдання закритого типу. При розв’язанні завдання такого типу учасники повинні, відповідаючи на поставлене запитання, обрати один або декілька із запропонованих дистракторів (варіантів відповідей).

Учасникам Олімпіади, які набрали не менше 90% від максимально можливої кількості балів в очному турі, нараховуються додаткові бали до сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання з біології при розрахунку конкурсного бала в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка при вступі на наступні спеціальності та освітні програми:

Спеціальність 091 "Біологія":
освітня програма "Біологія" (спеціалізації: біофізика та медична інформатика, біохімія, ботаніка, вірусологія, генетика, зоологія, імунологія, мікробіологія, молекулярна біологія, репродуктивна біологія, фізіологія людини і тварин, фізіологія рослин, цитологія та гістологія);
освітня програма "Біологія (високі технології)";
Спеціальність 101 "Екологія": освітня програма "Екологія";
Спеціальність 162 "Біотехнологія та біоінженерія": освітня програма "Біотехнологія";
Спеціальність 206 "Садово-паркове господарство": освітня програма "Ландшафтний дизайн та озеленення".

Увага (!) Учасники Олімпіади мають пройти on-line реєстрацію:

online registration zel

Кінцевий термін on-line реєстрації 15 березня 2018 року

Ми переконані, що проведення Олімпіади сприятиме підтримці обдарованої молоді, створенню умов для її творчого зростання, реалізації здібностей талановитих учнів та наданню їм ефективної допомоги у виборі професії.

Запрошуємо всіх бажаючих та
з нетерпінням чекаємо на зустріч із вами!!!

Оцініть новину  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.42 [18 Голоса (ів)]