Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
rozklad zanyat 2017 2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students
kalendar tyjniv
 pytannya vidpovidi 1
grafik navch proc ZFN
grafik navch proc DFN 2017 2018
oformlrnnya kursovyh robit

Опечатка на сайті

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
9
9
6
6
дн.
2
2
3
3
год.
1
1
2
2
хв.
5
5
7
7
сек.

Ми у соцмережах

    facebook-logo    Telegram Messenger 67x67

    YouTube logo    Telegram Messenger 67x67

 

Стрічка новин

В ННЦ «Інститут біології та медицини» пройшов день відкритих дверей

 

В ННЦ «ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ»

ВІДБУВСЯ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ!

 

22 грудня 2017 року в ННЦ «Інститут біології та медицини» був проведений другий у цьому навчальному році День відкритих дверей.

Майбутні абітурієнти та їхні батьки зустрілися з адміністрацією ННЦ «Інститут біології та медицини» - заступниками директора з науково-педагогічної роботи Скрипник Н.В., Компанцем Т.А. та Баланом П.Г. Під час зустрічі були обговорені загальні питання щодо правил вступу до Інституту, навчання й побуту студентів. Наші гості ознайомилися зі структурою, навчальними програмами, науково-педагогічною діяльністю, міжнародним співробітництвом Інституту та пересвідчилися, що фундаментальна підготовка майбутніх висококваліфікованих фахівців, що проводиться в ННЦ «Інститут біології та медицини», відповідає світовим вимогам. Навчальні програми дисциплін, що викладаються, спрямовані на глибоке засвоєння теоретичних знань, а сучасне обладнання дозволяє поглиблювати практичні здобутки.

Завідувач кафедри біохімії, професор Савчук О.М., доцент кафедри біології рослин, канд. ф-м.н. Шпагін В.Ф. та доцент кафедри екології та зоології, к.б.н. Горобчишин В.А. ознайомили наших гостей із освітніми програмами, за якими здійснюється підготовка студентів у нашому Інституті, та новими програмами, за якими планується проводити набір абітурієнтів у 2018 році. Заступник директора з науково-педагогічної роботи Харченко О.І.та завідувач кафедри біомедицини, д.б.н. Фалалєєва Т.М. розповіли нашим гостям про медичний напрям освітньої діяльності Інституту та перспективи його розвитку.
Співробітники Інституту відповіли на численні запитання наших гостей, які свідчать про зростання інтересу як до можливості навчання в ННЦ «Інститут біології та медицини», так і до біології у цілому.

 DSC 9645  DSC 9663
 DSC 9668  DSC 9685
 DSC 9691  DSC 9704

Після зустрічі гості відвідали кафедри нашого Інституту, ознайомилися із напрямками їхньої педагогічної та наукової діяльності та мали змогу безпосередньо поспілкуватися із викладачами.

 DSC 9728  DSC 9730
 DSC 9738  DSC 9758
 DSC 9759  DSC 9766

 

Ми переконані, що Дні відкритих дверей
сприяють професійній орієнтації школярів
і допоможуть талановитим юним біологам зробити правильний вибір

Подивитись детальніше Фотозвіт заходу.

Оцініть новину  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [4 Голоса (ів)]

: Как быстро продать квартиру. Хочу продать комнатную квартиру сейчас. Продать свою квартиру без посредников. Учить objective c с нуля. Качественные уроки по objective c с нуля. Блог о objective c. Гусеничные вездеходы самоделки. Лучшие вездеходы самоделки своими руками. Самоделки вездеходы своими руками видео. В каком банке взять кредит. Советуйте где можно взять выгодный кредит быстро. Какой кредит лучше взять.
Какой автомобиль купить сегодня. Посоветуйте какой автомобиль выбрать бюджетный. Хочу выбрать новый автомобиль. Как установить линукс. Где линукс официальный сайт найти. Уроки по линукс с нуля. Быстрый ремонт натяжных потолков. Качественный ремонт потолка своими руками. Ремонт потолков на кухне. Скачать шаблоны для Joomla. Где скачать Joomla шаблоны бесплатно. Скачать свежие шаблоны для Joomla.