Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
дн.
год.
хв.
сек.

Стрічка новин

Увага! День відкритих дверей в ННЦ «Інститут біології та медицини»

Де:  ННЦ "Інститут біології та медицини", аудиторія 215
Коли:  22 грудня 2017 року, 14:00
Цільова аудиторія:  майбутні абітурієнти та їхні батьки

gerb knu  День відкритих дверей
в ННЦ
«Інститут біології та медицини»
 newlogo with heart new 05.12.2017

УВАГА!!!!!

22 грудня (п’ятниця) о 14.00

в ННЦ «Інститут біології та медицини» відбудеться другий

у цьому навчальному році День відкритих дверей!!!

Майбутні абітурієнти та їхні батьки будуть мати можливість зустрітися з адміністрацією ННЦ «Інститут біології та медицини» і обговорити загальні питання щодо правил вступу до Інституту, навчання й побуту студентів. Наші гості ознайомляться з існуючими та новими освітніми програмами підготовки, за якими планується здійснювати набір абітурієнтів у 2018 році.

Після зустрічі з адміністрацією Інституту всі зацікавлені матимуть змогу відвідати кафедри, познайомитися з напрямками їхньої педагогічної й наукової діяльності та безпосередньо поспілкуватися із викладачами.

Ми переконані, що Дні відкритих дверей сприятимуть професійній орієнтації школярів і допоможуть талановитим юним біологам зробити правильний вибір.

МИ З НЕТЕРПІННЯМ ЧЕКАЄМО
НА ЗУСТРІЧ З ВАМИ!!!