Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини"НовиниВолонтерська акція "Біологія – наука майбутнього" відбулася!
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
1
3
2
дн.
0
6
год.
2
7
хв.
0
6
сек.

Стрічка новин

Волонтерська акція "Біологія – наука майбутнього" відбулася!

1

У жовтні – листопаді 2017 року Навчально-науковим центром "Інститут біології та медицини" Київського національного університету імені Тараса Шевченка була проведена ІV Всеукраїнська волонтерська акція "Біологія – наука майбутнього". Акція пройшла за підтримки Міністерства освіти і науки України у загальноосвітніх навчальних закладах міста Києва та далеко за його межами.

2  0736

Координаторами акції виступили голова журі ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, заступник директора з науково-педагогічної роботи ННЦ "Інститут біології та медицини", доцент Наталія Скрипник, член журі ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, асистент Юлія Юмина та студент першого курсу магістратури Дмитро Шепілов.
Проведена акція, до участі у якій були залучені викладачі, аспіранти і студенти нашого Інституту, направлена на популяризацію біології та сприяння професійній орієнтації школярів, пошуку талановитих юних біологів, а відтак - формуванню нового покоління студентства, яке свідомо обирає свій фах.

10

0736

4071

Медична гімназія № 33 (м. Київ), Гімназія № 178 (м. Київ), Гімназія № 19 «Межигірська» (м. Київ), Еколого-природничий ліцей № 116 (м. Київ), Спеціалізована школа № 112 ім. Т.Г. Шевченка з поглибленим вивченням іноземних мов (м. Київ), Український гуманітарний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка (м. Київ), Києво-Печерський ліцей № 171 «Лідер» (м. Київ), Ліцей «Наукова зміна» (м. Київ), Білоцерківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій Білоцерківської міської ради Київської області (м. Біла Церква), Гореницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області (с. Гореничі), Вишневська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області (м. Вишневе), Броварська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 Броварської міської ради Київської області (м. Бровари), Славутицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Славутицької міської ради Київської області (м. Славутич), Славутицький ліцей Славутицької міської ради Київської області (м. Славутич), Комунальний заклад «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей № 7 Вінницької міської ради» (м. Вінниця), Чернігівський ліцей № 15 (м. Чернігів). Кибинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Миргородського району Полтавської області (с. Кибинці, Полтавська область), Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 32 Запорізької міської ради (м. Запоріжжя), Котелевська загальноосвітня школа I-III ступенів № 4 (смт. Котельва, Полтавська область), Полтавська обласна гімназія-інтернат для обдарованих дітей імені А.С. Макаренка Полтавської обласної ради (с. Ковалівка, Полтавська область), Енергодарська багатопрофільна гімназія «Гармонія» Енергодарської міської ради Запорізької області (м. Енергодар) – це далеко не повний перелік загальноосвітніх навчальних закладів, які відвідали наші волонтери.

131349  131406

Наша акція викликала велику зацікавленість як з боку її учасників, так і з боку учнів і вчителів шкіл. І це свідчення не лише того, що захоплені біологією волонтери творчо підійшли до вирішення поставленої перед ними задачі, але й того, що інтерес до біології як науки невпинно зростає. А значить, біологія – дійсно наука майбутнього!

Наші волонтери:

1 курс:
Даниленко Єлизавета (3 група), Данилова Юлія (4 група), Євсєєва Юлія (4 група).

2 курс:
Балашова Анастасія (1 група), Бухонська Ярослава (1 група), Рой Елеонора (9 група), Савицька Єлизавета (1 група), Сіроха Дмитро (9 група), Силенко Анна (9 група), Слободянюк Тамара (9 група), Станiславський Ян (9 група), Черниш Ірина (11 група), Ященко Ірина (11 група), Шевченко Леонід (1 група).

3 курс:
Забелло Катерина (5 група), Каташинська Дарина (5 група), Перебийніс Вероніка (11 група), Правда Олександр (11 група), Шепіда Анастасія (14 група).

4 курс:
Васечко Олена (кафедра мікробіології та імунології), Воробйова Наталія (кафедра мікробіології та імунології), Горлакова Олена (кафедра цитології, гістології та репродуктивної медицини), Каряка Валерія (кафедра цитології, гістології та репродуктивної медицини), Кравченко Анастасія (кафедра цитології, гістології та репродуктивної медицини), Кудревська Анастасія (кафедра мікробіології та імунології), Лавренова Анастасія (кафедра цитології, гістології та репродуктивної медицини), Мельник Анастасія (кафедра мікробіології та імунології), Мякушко Ольга (кафедра цитології, гістології та репродуктивної медицини), Панченко Анастасія (кафедра мікробіології та імунології), Прошкіна Ірина (кафедра цитології, гістології та репродуктивної медицини), Тіщенко Вікторія (кафедра цитології, гістології та репродуктивної медицини), Томяк Марія (кафедра цитології, гістології та репродуктивної медицини).

1 курс магістратури:
Цюпка Юлія (7 група), Шевчук Наталя (7 група), Шепілов Дмитро (7 група), Шолох Анастасія (7 група), Якимчук Ольга (7 група).

Фотозвіт акції

Оцініть новину  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.75 [8 Голоса (ів)]