Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
rozklad zanyat 2017 2018 2 sem
grafik navch proc ZFN
Rozklad medicine ukr 2018 winter
Schedule of Repeat 2017-2018
List of students who need to retake exams 2017-2018
Timetables for Medicine 2018 winter
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students
 pytannya vidpovidi 1
oformlrnnya kursovyh robit

Опечатка на сайті

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
6
6
0
0
дн.
2
2
1
1
год.
0
0
7
7
хв.
0
0
4
4
сек.

Ми у соцмережах

    facebook-logo    Telegram Messenger 67x67

    YouTube logo    Telegram Messenger 67x67

 

Стрічка новин

В ННЦ «Інститут біології та медицини» пройшов день відкритих дверей

 

В ННЦ «ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ»
ВІДБУВСЯ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ!

24 листопада 2017 року в ННЦ «Інститут біології та медицини» був проведений перший у цьому навчальному році День відкритих дверей.
Майбутні абітурієнти та їхні батьки зустрілися з адміністрацією ННЦ «Інститут біології та медицини» - заступником директора з науково-педагогічної роботи Баланом П.Г. Під час зустрічі були обговорені загальні питання щодо правил вступу до Інституту, навчання й побуту студентів. Наші гості ознайомилися зі структурою, навчальними програмами, науково-педагогічною діяльністю та міжнародним співробітництвом Інституту. Балан П.Г. наголосив, що фундаментальна підготовка майбутніх висококваліфікованих фахівців, що проводиться в ННЦ «Інститут біології та медицини», відповідає світовим вимогам. Навчальні програми дисциплін, що викладаються, спрямовані на глибоке засвоєння теоретичних знань, а сучасне обладнання дозволяє поглиблювати практичні здобутки.
Завідувач кафедри біохімії, професор Савчук О.М., доцент кафедри біології рослин, канд. ф-м.н. Шпагін В.Ф. та доцент кафедри екології та зоології, к.б.н. Подобайло А.В. ознайомили наших гостей із освітніми програмами, за якими здійснюється підготовка студентів у нашому Інституті, та новими програмами, за якими планується проводити набір абітурієнтів у 2018 році. В.о. завідувача кафедри фундаментальної медицини, д.мед.н. Хоперія В.Г. та асистент кафедри біомедицини, д.б.н. Цирюк О.І. розповіли нашим гостям про медичний напрям освітньої діяльності Інституту та перспективи його розвитку.
Співробітники Інституту відповіли на численні запитання наших гостей, які свідчать про зростання інтересу як до можливості навчання в ННЦ «Інститут біології та медицини», так і до біології у цілому.

 1  2
 3  4


Після зустрічі гості відвідали кафедри нашого Інституту, ознайомилися із напрямками їхньої педагогічної та наукової діяльності та мали змогу безпосередньо поспілкуватися із викладачами.

 5  6
 7  8


Ми переконані, що Дні відкритих дверей
сприяють професійній орієнтації школярів
і допоможуть талановитим юним біологам
зробити правильний вибір!

Більш детальніше подивитись фотозвіт


Оцініть новину  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.00 [8 Голоса (ів)]

: Как быстро продать квартиру. Хочу продать комнатную квартиру сейчас. Продать свою квартиру без посредников. Учить objective c с нуля. Качественные уроки по objective c с нуля. Блог о objective c. Гусеничные вездеходы самоделки. Лучшие вездеходы самоделки своими руками. Самоделки вездеходы своими руками видео. В каком банке взять кредит. Советуйте где можно взять выгодный кредит быстро. Какой кредит лучше взять.
Какой автомобиль купить сегодня. Посоветуйте какой автомобиль выбрать бюджетный. Хочу выбрать новый автомобиль. Как установить линукс. Где линукс официальный сайт найти. Уроки по линукс с нуля. Быстрый ремонт натяжных потолков. Качественный ремонт потолка своими руками. Ремонт потолков на кухне. Скачать шаблоны для Joomla. Где скачать Joomla шаблоны бесплатно. Скачать свежие шаблоны для Joomla.