Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини"НовиниІнформаційна зустріч з координаторами програми стажування українських студентів 3 року навчання в університетах Канади
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.

Стрічка новин

Інформаційна зустріч з координаторами програми стажування
українських студентів 3 року навчання в університетах Канади

Де:  Головний корпус Київського національного університету імені Тараса Шевченка,
вул. Володимирська, 60, в аудиторії 329.
Коли: 5 вересня 2017 року о 12:00
Цільова аудиторія:   Студенти 3 року навчання

Obuchenie Canada

5 вересня 2017 року о 12:00 в аудиторії 329 Головного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбудеться інформаційна зустріч з координаторами програми стажування українських студентів 3 року навчання в університетах Канади (Сanada's Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine).

Детальну інформацію про програму можна дізнатися за посиланням http://www.mitacsua.org/ або на головному сайті програми https://www.mitacs.ca/en/programs/globalink/globalink-research-internship .

Подати заявку на участь в програмі можна до 18 вересня 2017 року.

Оцініть новину  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1