Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини"НовиниКолектив ННЦ «Інститут біології та медицини» висловлює глибоке співчуття з приводу смерті ПОЛІЩУКА ВАЛЕРІЯ ПЕТРОВИЧА
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.

Стрічка новин

Колектив ННЦ «Інститут біології та медицини»
висловлює глибоке співчуття з приводу смерті ПОЛІЩУКА ВАЛЕРІЯ ПЕТРОВИЧА

Polishuk

05.08.2017 р. обірвалося життя д.б.н., професора, завідувача кафедрою вірусології, видатного науковця, вчителя, прекрасної людини

ПОЛІЩУКА ВАЛЕРІЯ ПЕТРОВИЧА

Висловлюємо глибоке співчуття рідним, близьким, колегам у зв’язку з тяжкою втратою.
Валерій Петрович був світлою, доброю, могутньою, талановитою людиною. Титанічна працездатність, любов до науки були притаманні впродовж його насиченого й надпродуктивного життя. Він був джерелом натхнення та прикладом для всіх нас.
Внесок Валерія Петровича у розвиток вірусології створив невичерпне підгрунття для нових поколінь вчених, а його життя є прикладом самовідданості улюбленій справі.

Світла пам’ять про Поліщука Валерія Петровича завжди житиме в серцях тих, хто його знав, шанував і любив, а його життєвий шлях і вагомий доробок буде прикладом для прийдешніх поколінь науковців і педагогів.

Громадська панахида на вшанування пам’яти Поліщука Валерія Петровича відбудеться 7.08.2017р. о 10:00 біля входу в ННЦ «Інститут біології та медицини»