Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
rozklad zanyat 2017 2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students
kalendar tyjniv
 pytannya vidpovidi 1
grafik navch proc ZFN
grafik navch proc DFN 2017 2018
oformlrnnya kursovyh robit

Опечатка на сайті

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
9
9
7
7
дн.
0
0
6
6
год.
4
4
5
5
хв.
0
0
3
3
сек.

Ми у соцмережах

    facebook-logo    Telegram Messenger 67x67

    YouTube logo    Telegram Messenger 67x67

 

Стрічка новин

15-16 червня 2017 р. в Інституті фізіології рослин і генетики НАН України (Київ)
проходив V з’їзд Українського товариства фізіологів рослин

Головною ідеєю даного зібрання була теза про те що фізіологія рослин разом із генетикою і селекцією утворюють фундамент, на якому грунтується аграрне виробництво. У світі існує великий попит на спеціалістів з фізіології рослин як у науковій сфері, так і агробізнесі. Підготовка фахівців фітофізіологів відповідно до викликів сучасності  - світова проблема, яка має глобальний характер, її вирішення це питання не лише економіки, але й безпеки та конкурентоздатності держави.

Участь у роботі з’їзду взяли провідні виробники зерна, агрохолдинги, вчені, представники органів виконавчої влади, засобів масової інформації, іноземні гості, народні депутати, керівники та делегати регіональних відділень товариства фізіологів рослин. Загальна кількість учасників склала біля 500 осіб. Київський національний університет імені Тараса Шевченка представляли співробітники ННЦ «Інститут біології та медицини» - зав. кафедри біології рослин, д.б.н., проф. Таран Н.Ю., зав. НДЛ «Фізіологічних основ продуктивності рослин» к.б.н., с.н.с. Бацманова Л.М.. Робота з’їзду фізіологів рослин була надзвичайно продуктивною та мала інноваційне спрямування. Відкрив з’їзд директор ІФРГ академік НАН України, Герой України Моргун В.В., який привітав гостей з прибуттям і оголосив програму конференції, а також представив почесних гостей. Далі слово для привітання було надано Топчію В.М. - директору департаменту землеробства та технічної політики Міністерства аграрної політики і продовольства України, Богданову В.Л. – Головному вченому секретарю НАН України, акад.. НАН України, Потапенку К.В. – головному спеціалісту департаменту АПК Київської обласної державної адміністрації, Тагадюку І.М. – генеральному директору компанії «Агросток», Республіка Молдова, Голубову О.Г. – президенту об’єднання «Союз хіміків України» та іншім офіційним особам. Учасників конференції запальними піснями привітав колектив художньої самодіяльності Білоцерківського національного аграрного університету.

Пленарне засідання відкрив Моргун В.В., який представив доповідь «Внесок генетики і фізіології рослин у забезпечення продовольчої безпеки України». З доповіддю виступили: Рибалко О.І., акад. аграрної академії Франції, д.б.н. «Нові напрямки селекції зернових культур», Гаврилюк М.М., заст.. директора ІФРГ НАН України, акад. НААН України – «Основні заходи формування сортових ресурсів та виробництва високоякісного насіння».

Стан науково-дослідних ділянок сортовипробування пшениці
 image005  3
   

 

  

Академік НАНУ, Герой України Моргун В.В.  знайомить учасників
«Дня поля» з новими  сортами пшениці  селекції  ІФРГ

 1 2 

В рамках конференції проходив «День поля - 2017». Учасники конференції мали змогу ознайомитися з новими високопродуктивними сортами пшениці селекції ІФРГ НАН України та передовими технологіями її вирощування на дослідницьких полях інституту у смт. Глеваха, Київська обл. Надзвичайно вразили досягнення селекціонерів та фізіологів рослин ІФРГ НАН України по створенню та впровадженню нових сортів зернових культур. Високу зацікавленість виявили представники бізнесових кіл та агрохолдингів до продукції створеної співробітниками ІФРГ НАН України. Обговорення отриманих вражень, перспектив співпраці між науковцями та виробничниками продовжилось за круглим столом, який був влаштований господарями у затишному місці на природі з характерною для українців гостинністю. Другий день конференції був присвячений секційним і стендовим доповідям. Було представлено 14 доповідей. Зокрема, Швартау В.В., д.б.н., член-кор.НАН України – зупинився на проблемах живлення пшениці за сучасних умов виробництва та вказав на необхідність урахуванням досягнень науки в цій галузі для отримання високих урожаїв за умов змін клімату. Косаківська І.В., д.б.н., зав. відділу фітогормонології Інституту ботаніки НАН України розглянула клітинні механізми формування адаптаційного синдрому у пшениці за умов дії абіотичниї стресових чинників. Стасік О.О., д.б.н., зав. відділу фізіології та екології фотосинтезу ІФРГ НАН України – охарактеризував особливості фотосинтезу сучасних високопродуктивних сортів озимої пшениці. Таран Н.Ю., д.б.н., проф., зав. кафедри біології рослин КНУ імені Тараса Шевченка наголосила на концептуальних основах трансформації фізіології рослин у вищій школі відповідно до викликів сучасності. У обговоренні доповідей учасники конференції наголошували на необхідності поєднання фундаментальних досліджень в галузі фізіології рослин з розробкою прикладних аспектів для покращення технології вирощування зернових культур за умов глобальних змін клімату. Моргун В.В. наголосив на тому, що світова наукова спільнота нині великий попит на спеціалістів з фізіології рослин як у науковій сфері, так і агробізнесі, оскільки перед нами постають проблеми, без вирішення яких забезпечення сталого розвитку агроекосистем неможливе.

Таран Н.Ю.
зав. кафедри біології рослин
Бацманова Л.М.
зав. НДЛ «Фізіологічих основ продуктивності рослин»


Оцініть новину  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.25 [6 Голоса (ів)]

: Как быстро продать квартиру. Хочу продать комнатную квартиру сейчас. Продать свою квартиру без посредников. Учить objective c с нуля. Качественные уроки по objective c с нуля. Блог о objective c. Гусеничные вездеходы самоделки. Лучшие вездеходы самоделки своими руками. Самоделки вездеходы своими руками видео. В каком банке взять кредит. Советуйте где можно взять выгодный кредит быстро. Какой кредит лучше взять.
Какой автомобиль купить сегодня. Посоветуйте какой автомобиль выбрать бюджетный. Хочу выбрать новый автомобиль. Как установить линукс. Где линукс официальный сайт найти. Уроки по линукс с нуля. Быстрый ремонт натяжных потолков. Качественный ремонт потолка своими руками. Ремонт потолков на кухне. Скачать шаблоны для Joomla. Где скачать Joomla шаблоны бесплатно. Скачать свежие шаблоны для Joomla.