Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини"НовиниЗапрошена лекція: "«Дитина від трьох чи чотирьох батьків? Хто більше?»"
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.

Стрічка новин

«Дитина від трьох чи чотирьох батьків? Хто більше?» (Павло Мазур, Клініка Репродуктивної Медицини «Надія», Лікар-ембріолог,член Української асоціації репродуктивної медицини (УАРМ) та Європейського товариства репродукції людини і ембріології (ESHRE))

Коли: 16 червня о 12:00
Де:  ННЦ «Інститут біології та медицини», ауд. 101
Цільова аудиторія:  молекулярні біологи, генетики, біофізики, біохіміки, вірусологи
Організатори:  кафедра загальної та медичної генетики ННЦ «Інститут біології та медицини»

Короткий зміст виступу:
Ядерні переноси стали реальністю і для Homo sapiens!
Якими народжуються діти після ядерних переносів та чим вони відрізняються від дітей, зачатих «класичним» шляхом?
На якому етапі перебуває людство зараз і куди може потрапити? Для чого потрібні ядерні переноси та невже мітохондріальні захворювання – це така вже велика проблема?А як бути з nDNA та mtDNA mismatching?А що думає з цього приводу біоетика?

І скільки врешті-решт потрібно батьків для зачаття однієї здорової дитини?

На ці та кілька інших питань спробує відповісти доповідач.

Оцініть новину  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.71 [7 Голоса (ів)]