Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини"НовиниСимпозіум «Механізми гормональної та стрес-регуляції метаболізму клітин рослин»
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.

facebook-logo   VK-Logo

Стрічка новин

Симпозіум «Механізми гормональної та стрес-регуляції метаболізму клітин рослин»

Де: Інститут біоорганічної хімії та нафтохімії НАН України (велика конференц-зала), Мурманська 1
Коли:  09 червня 2017 року, 12.00 год.

Шановні колеги!

Даний міні-симпозіум присвячений аналізу сучасних досягнень у дослідженні внутрішньоклітинної сигналізації у живих систем різного рівня організації. Симпозіум сприятиме поглибленню уявлень щодо ключової ролі ліпідів та білків у регуляції метаболізму живих систем, перш за все в регуляції клітинної відповіді на дію гормонів та стресових чинників.

Доповіді буде зосереджено на аналізі досягнень сучасних досліджень ролі процесів внутрішньоклітинної сигналізації в регуляції інтенсивності та направленості метаболічних потоків клітин рослинного та тваринного походження.

У програмі симпозіуму заплановані виступи науковців:

Jan Martinec, Lenka Burketova (Інститут експериментальної ботаніки, Прага, Чеська Республіка);
Eric Ruelland (Інститут проблем екології та наук про навколишнє середовище, Париж, Франція);
Jean Luc Cacas (Інститут Жан-Пьер Бургін, Версаль, Франція);
Anne Guivarch (Університет Пьера та Марії Кюрі, Париж, Франція).

Оцініть новину  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.25 [6 Голоса (ів)]