Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
Recomendovani na budget 2017 2018

facebook-logo   VK-Logo

Стрічка новин

Третій Київський міжнародний симпозіум  «Фізіологія, біофізика та фармокологія гладеньких м’язів: від генів і молекул до функцій, їх порушень та нових можливостей їх лікування»
Термін реєстрації та подачі тез подовжено до 20 серпня 2017 р.

Що:  Третій Київський міжнародний симпозіум  «Фізіологія,
біофізика та фармокологія гладеньких м’язів:
від генів і молекул до функцій, їх порушень та нових можливостей їх лікування».
Де: Київ та Луцьк
Коли: 17-22 вересня 2017р.
Цільова аудіторія: науковці, викладачі, аспіранти, студенти

Третій Київський міжнародний симпозіум

Шановні колеги!

На симпозіумі учасники матимуть змогу прослухати доповіді відомих дослідників з різних країн світу на теми фізіології, біофізики, фармакології, у тому числі про іонні механізми електричної активності, нервову регуляцію скорочення гладеньких м‘язів, молекулярну організацію та біофізичні властивості рецепторів та іонних каналів, регуляцію роботи гладеньких м’язів ендотеліальними та інтерстиціальними клітинами, механізми впливу нейромедіаторів на гладенькі м’язи, механізми локальної та глобальної кальцієвої кальцієвої сигналізації, шляхи транспортування іонів, механізми скорочення гладеньких м’язів, сенсорні механізми, патофізіологію та фармакологію гладеньких м’язів.

Деталі дивіться на сайті
e-mail smooth.muscles2017@gmail.com