Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини"НовиниВ ННЦ «Інститут біології та медицини» відбувся Фестиваль науки
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.

Стрічка новин

В ННЦ «Інститут біології та медицини» відбувся Фестиваль науки

18-20 травня 2017 року в ННЦ «Інститут біології та медицини» відбувся ХI Всеукраїнський фестиваль науки. В рамках Фестивалю був проведений цикл дискусійних клубів «Наука і життя». З тематичними лекціями виступили в.о. завідувача кафедри біофізики, д.б.н., проф. Жолос О.В. («Еволюція на рівні макромолекул»), к.б.н., доц. кафедри загальної та медичної генетики Афанасьєва К.С. («Клітинне ядро - що змінилось за останні 10 років») та завідувач кафедри фізіології та анатомії, д.б.н., проф. Макарчук М.Ю. («Мозок - погляд із сьогодення»). Учасникам Фестивалю був запропонований цикл майстер-класів «Білки-потенційні мішені біотехнологічної розробки» («Методи хроматографічного розділення білків і пептидів», «Методи електрофоретичного аналізу білків і пептидів», «Методи імунохімічного аналізу наявності в біологічних об'єктах цільових білків і пептидів»).

Ми сподіваємось, що заходи такого спрямування
посприяють популяризації досягнень науки у суспільстві,
налагодженню зав’язків із громадськістю
та засобами масової інформації,