Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини"НовиниВітаємо наших студентів з успішним виступом на ІІ етапі Всеукраїнських студентських олімпіад
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.

Стрічка новин

Закінчився ІІ етап Всеукраїнських студентських олімпіад. Студенти нашого Інституту виступили гідно. Вони показали високий рівень своєї науково-практичної підготовки та довели ще раз, що наш Інститут не дарма вважається флагманом біологічної освіти в країні.
Із заслуженим успіхом студентів привітали на засіданні вченої ради Інституту, яке відбулося 22 травня. Гучні оплески, вітальні слова та побажання успіху у подальшому, як у навчанні, так і в науковій діяльності, стали не лише приємним закінченням чергового раунду студентських змагань, але й свідченням нашого переконання, що наша талановита молодь не зупиниться на досягнутому, а буде долати нові, захоплюючі подих вершини.

Результати олімпіад

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади

з «Біології»
Блащак Іван 2 курс, напрям "Біологія" диплом за зайняте 2 місце
Стецун Галина 2 курс магістратури,
кафедра екології та зоології
диплом за зайняте 5 місце

з «Медичної біохімії»
Бабич Артем 4 курс, кафедра біохімії Диплом ІІІ ступеня
Ніконішина Юлія 4 курс, кафедра біохімії Диплом учасника

із «Загальної екології»
Гладиш Анастасія 3 курс, кафедра екології та зоології Диплом за зайняте 3 місце
Тесьолкіна Тетяна 3 курс, кафедра екології та зоології Сертифікат учасника

з «Екології, охорони навколишнього середовища

та збалансованого природокористування»
Міщенко Олена 3 курс, кафедра екології та зоології Диплом за зайняте 3 місце
Шепілов Дмитро 4 курс, кафедра цитології,
гістології та репродуктивної медицини
Диплом за зайняте 3 місце

Вітаємо наших студентів з успіхом!!!

Оцініть новину  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.75 [4 Голоса (ів)]