Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини"НовиниThe Journal of Visualized Experiments (JoVE) оголосив конкурс молодих вчених на краще коротке відео (2 хвилини), Зі значним призовим фондом
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.

Стрічка новин

Коли: до 15 червня 2017
Цільова аудиторія : студенти, аспіранти , молоді вчені.

The Journal of Visualized Experiments (JoVE) оголосив конкурс молодих вчених на краще коротке відео (2 хвилини), в якому демонструється науковий експеримент. У конкурсі можуть взяти участь бакалаври, магістри, аспіранти, молоді вчені (не більше 10 років після захисту дисертації).

Призи жюрі: 1 (3000 USD), 2 (2000 USD) і 3 1 (1000 USD) місця.
Приз публіки: 2000 USD
Більш детально за посыланням: https://jove.submittable.com/submit/78155/film-your-research-contest

Оцініть новину  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [3 Голоса (ів)]