Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини"НовиниТимофій Сокольський запрошує усіх бажаючих на лекцію 23 травня 2017
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.

Стрічка новин

Тимофій Сокольський , студент 1 курсу запрошує усіх бажаючих на лекцію "Еволюція еволюції"

Рання еволюція життя наразі представляє собою дуже і дуже спекулятивну тему. За останнє десятиліття було запропоновано багато цікавих ідей стосовно походження і розвитку мітохондрій, ядра, фотосинтезу, сигнальних систем клітини тощо. У цій лекції я планую розглянути їх у контексті загальних тенденцій еволюційного процесу, зокрема пов’язаних з явищем для якого існує влучний англійський термін “evolvability”.

Evoluciya

Оцініть новину  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.14 [11 Голоса (ів)]