Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
rozklad zanyat 2017 2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students
kalendar tyjniv
 pytannya vidpovidi 1
grafik navch proc ZFN
grafik navch proc DFN 2017 2018
oformlrnnya kursovyh robit

Опечатка на сайті

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
9
9
7
7
дн.
0
0
0
0
год.
3
3
5
5
хв.
4
4
4
4
сек.

Ми у соцмережах

    facebook-logo    Telegram Messenger 67x67

    YouTube logo    Telegram Messenger 67x67

 

Стрічка новин

Урочиста подія у Ботанічному саду імені акад. О.В. Фоміна

11 травня 2017 р. у Ботанічному саду імені акад. О.В. Фоміна
Київського національного університету імені Тараса Шевченка
відбулось урочисте засідання з нагоди 150 річчя акад. О.В. Фоміна

Основною метою зібрання було вшанування памяті та відзначення ролі О.В. Фоміна у становленні та розвитку окремих напрямків ботанічної науки в Україні на початку ХХ ст. У роботі засідання брали участь близько 50 науковців з України та Грузії.
На початку учасники зібрання прийняли участь у відкритті нової меморіальної дошки академіку О.В. Фоміну та ознайомились з його основними науковими працями у музеї Ботанічного саду.
Урочисте засідання відкрив проректор з наукової роботи Університету проф. В.С. Мартинюк, який наголосив на тому як важливо нині памятати наших видатних вчених, фундаторів науки, які заклали підвалини сучасних наукових знань. Віктор Семенович передав вітання від ректора Університету академіка Л.В. Губерського та побажав учасникам зібрання плідної роботи.
З привітаннями до учасників конференції звернулись директор Інституту ботаніки чл.-кор. НАН України проф. С.Л., Мосякін, директор Ботанічного саду ім. О.В. Фоміна О.О. Сенчило, директор Батумського ботанічного саду І. Арчая, декан факультету природничо-географічної освіти та екології Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова проф. В.П. Покась, завідувач кафедри ботаніки ННІ лісового і садово-паркового господарства НУБІП України проф. Б.Є. Якубенко.
Вітальне слово від керівництва відділення загальної біології НАН України за підписом акад. В.В. Моргуна зачитала заст. дир. з наукової роботи Інституту еволюційної єкології НАН України проф. Р.І. Бурда.
З доповідями на урочистому засіданні виступили к.б.н. В.В. Капустян (Олександр Васильович Фомін – фундатор ботанічної науки в Україні), к.б.н. М.В. Шевера (О.Г. Радде-Фоміна – дружина та соратник у творчій праці великого вченого), к.б.н. Коломійчук «Проект організації Ботанічного саду ім. акад. О.В. Фоміна – новий погляд на розвиток його території».
Після підведення підсумків зібрання для його учасників була проведена екскурсія по Ботанічному саду. У резолюції урочистого зібрання розставлено пріоритети щодо розвитку подальших наукових досліджень у біологічній галузі. Всім гостям було презентовано книгу «Академік О.В. Фомін – фундатор ботанічної науки в Україні».

 1  2 3 

Справка: Фомін О.В. (1867 – 1935) – дійсний член АН УРСР (1921). Народився 2 травня 1867 р. у с. Єрмолівці Петрівського повіту на Саратівщині. Після закінчення Московського університету працював у Юрієві (Дерпті) і Тифлісі, де заклав ботанічний сад; з 1914 року – в Україні. В 1914–1927 роках – професор Київського Університету, а з 1921 року – завідувач ботанічного кабінету і гербарію АН УРСР, з 1922 року – керівник науково-дослідницької кафедри ботаніки при Ботанічному саду (з 1927 року при Наркоматі Освіти УССР); з 1931 року – директор Інституту ботаніки АН УРСР. В 1924 році заснував журнал «Вісник Київського ботанічного саду». Помер в 16 жовтня 1935 року. Похований в Києві на Лук’янівському цвинтарі. Праці О. В. Фоміна присвячені питанням морфології, систематики і флори Кавказу, Криму, Сибіру, Далекого Сходу й України. О.В. Фомін розробив перше ботанічне районування України і першим вивчав спорові рослини УРСР. Також вивчав сфагнові мохи околиць Києва і Харківщини, папоротеві тощо. За участю О.В. Фоміна розпочато фундаментальне багатотомне видання «Флора УРСР».

Заступник директора Ботанічного саду, к.б.н., доцент Коломійчук В.П.

 

Оцініть новину  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.71 [7 Голоса (ів)]

: Как быстро продать квартиру. Хочу продать комнатную квартиру сейчас. Продать свою квартиру без посредников. Учить objective c с нуля. Качественные уроки по objective c с нуля. Блог о objective c. Гусеничные вездеходы самоделки. Лучшие вездеходы самоделки своими руками. Самоделки вездеходы своими руками видео. В каком банке взять кредит. Советуйте где можно взять выгодный кредит быстро. Какой кредит лучше взять.
Какой автомобиль купить сегодня. Посоветуйте какой автомобиль выбрать бюджетный. Хочу выбрать новый автомобиль. Как установить линукс. Где линукс официальный сайт найти. Уроки по линукс с нуля. Быстрый ремонт натяжных потолков. Качественный ремонт потолка своими руками. Ремонт потолков на кухне. Скачать шаблоны для Joomla. Где скачать Joomla шаблоны бесплатно. Скачать свежие шаблоны для Joomla.