Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини"НовиниІІ ЛЬВІВСЬКА МІЖНАРОДНА ШКОЛА КЛІТИННОЇ БІОЕНЕРГЕТИКИ
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.

Стрічка новин

II Львівська міжнародна школа клітинної біоенергетики

Де: Львівський національний університет імені Івана Франка,
кафедра фізіології людини і тварин, кафедра біофізики та біоінформатики
Коли:  3-7 липня 2017 року
Цільова аудиторія: студенти, аспіранти та молоді вчені

Інформаційний лист заходу - детальніше

З 3 по 7 липня 2017 року Львівський національний університет імені Івана Франка за підтримки Інституту біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України, Інституту фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України та Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника проводять Другу Львівську міжнародну школу з клітинної біоенергетики.

Програма школи включає такі наукові напрямки:
1. Біоенергетичні основи фізіологічних процесів
2. Дихання клітин та мітохондрій
3. Синтез та гідроліз АТФ
4. Методи досліджень енергетичних процесів у клітині
5. Мітохондрії як мішень впливу фізіологічно-активних та фармакологічних препаратів

Для участі в школі необхідно надіслати заявку на адресу оргкомітету (зразок у інформаційному листі).
Заявку слід надіслати не пізніше 31 травня 2017 року.

Оцініть новину  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голоса (ів)]