Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини"НовиниВітаємо наших студентів з успішним виступом на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.

Стрічка новин

Вітаємо наших студентів з успішним виступом
на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Закінчився ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук. Студенти нашого Інституту виступили гідно. Вони показали високий рівень своєї науково-практичної підготовки та довели ще раз, що наш Інститут не дарма вважається флагманом біологічної освіти в країні.
Із заслуженим успіхом студентів привітали на засіданні вченої ради Інституту, яке відбулося 10 квітня. Гучні оплески, вітальні слова та побажання успіху у подальшому, як у навчанні, так і в науковій діяльності, стали не лише приємним закінченням чергового раунду студентських змагань, але й свідченням нашого переконання, що наша талановита молодь не зупиниться на досягнутому, а буде долати нові, захоплюючі подих вершини.

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ

«БІОЛОГІЯ» (м. ЧЕРНІВЦІ)

Диплом І ступеня

Савчин Тарас, студент 2 року магістратури кафедри цитології, гістології та репродуктивної медицини (тема роботи «Моделювання виживаності при колоректальному раку на основі багатофакторного аналізу»).

Диплом ІІ ступеня

Лозовик Олександра, студентка 1 року магістратури кафедри загальної та медичної генетики та Семенова Анастасія, студентка 4 курсу кафедри загальної та медичної генетики (тема роботи «Організація петельних доменів ДНК в інтактних лімфоцитах людини та ракових клітинах»);

Бороменський Данил, студент 2 року магістратури кафедри біології рослин та Коломоєць Ольга, студентка 1 року магістратури кафедри біології рослин (тема роботи «Мікобіота національного природного парку «Кременецькі гори»).

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ
«ЕКОЛОГІЯ ТА ЕКОЛОГІЧНА БЕЗПЕКА» (м. ПОЛТАВА)

Диплом ІІ ступеня за кращий захист роботи на підсумковій конференції

Корчевська Вікторія, студентка 4 курсу кафедри біології рослин (тема роботи «Моніторинг життєвості популяцій рідкісних рослин родини Orhidaceae…»)

Сертифікат учасника

Кошовий Ігор, студент 4 курсу кафедри екології та зоології (тема роботи «Видове багатство риб р. Уда в межах НПП "Пирятинський»)

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ
«ТЕОРЕТИЧНА МЕДИЦИНА» (м. ЗАПОРІЖЖЯ)

Диплом І ступеня за кращу наукову доповідь у науково-практичній конференції «Здобутки теоретичної медицини – в практику охорони здоров’я

Кушнарьова Анастасія, студентка 1 року магістратури кафедри біохімії (тема роботи «Вплив халконвмісних калікс[4]аренів на рівень іонізованого Са у мітохондріях міометрія»).

Peremojci konkursu stud robit 2017

Вітаємо наших студентів з успіхом!!!

Оцініть новини  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.83 [9 Голоса (ів)]