Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.

Стрічка новин

XІІ МІЖНАРОДНА ЛІТНЯ ШКОЛА-КОНФЕРЕНЦІЯ «МОЛЕКУЛЯРНА МІКРОБІОЛОГІЯ І БІОТЕХНОЛОГІЯ», Одеса, 2017

Де: місто Одеса, Одеський національний університет імені І.І. Мечникова
Коли:

29 травня по 23 червня 2017 року

Цільова аудіторія:

молоді вчені та аспіранти

XІІ МІЖНАРОДНА ЛІТНЯ ШКОЛА-КОНФЕРЕНЦІЯ

З 29 травня по 23 червня 2017 року  Одеський національний університет імені І.І. Мечникова  та Інститут мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України  за підтримки Міністерства освіти і науки України, Товариства мікробіологів України та Спілки біологів і біотехнологів Одеси проводять ХІІ Міжнародну Літню школу-конференцію з Молекулярної мікробіології та біотехнології. Основний тематичний напрям ХІІ Міжнародної Літньої школи буде Біоінформатика.

У роботі Літньої школи візьмуть участь лектори із України, Швеції, Польщі, Франції, Угорщини, Німеччини, Греції та випускники університетів України, що працюють за кордоном. Для учасників знання англійської мови обов'язкове.

В межах Міжнародної Літньої школи з 20 по 23 червня буде проведено Міжнародну конференцію для молодих учених «Сучасні проблеми мікробіології та біотехнології».

Файли для завантаження
Access this URL (Завантажити інформацію про конфернецію.pdf)Завантажити інформацію про конфернецію.pdf136 kB145 завантажено
Access this URL (Завантажити інформацію про літню школу.pdf)Завантажити інформацію про літню школу.pdf73 kB184 завантажено

Оцініть новину 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 1.63 [4 Голоса (ів)]