Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
rozklad zanyat 2017 2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students
kalendar tyjniv
 pytannya vidpovidi 1
grafik navch proc ZFN
grafik navch proc DFN 2017 2018
oformlrnnya kursovyh robit

Опечатка на сайті

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
9
9
7
7
дн.
0
0
0
0
год.
3
3
3
3
хв.
3
3
5
5
сек.

Ми у соцмережах

    facebook-logo    Telegram Messenger 67x67

    YouTube logo    Telegram Messenger 67x67

 

Стрічка новин

Семінар з вчителями загальноосвітніх навчальних закладів

 

6 квітня 2017 року в ННЦ «Інститут біології та медицини» сумісно з Відділом освіти та районним методичним центром Києво-Святошинської районної державної адміністрації був проведений семінар із вчителями біології, екології та «Основ здоров’я» загальноосвітніх навчальних закладів з питань організації науково-методичної роботи з обдарованою шкільною молоддю з біології.
На семінарі було обговорено широке коло питань, пов’язаних із заходами по інтенсифікації профорієнтаційної роботи, мотивації школярів до науково-пізнавальної діяльності та їхньому залученню до активної науково-практичної роботи. Заступник директора ННЦ «Інститут біології та медицини», голова журі ІV етапу Всеукраїнської олімпіади школярів з біології Скрипник Н.В. поділилася досвідом, якого за багато років роботи у цій області набув колектив Інституту: проведення традиційних Днів відкритих дверей, Всеукраїнської волонтерської акції «Біологія – наука майбутнього», Всеукраїнської біологічної школи для обдарованих учнів «Від теорії до практики один крок», Всеукраїнської біологічної школи вихідного дня «Від теорії до практики один крок», залучення талановитих юних біологів до участі у роботі Міжнародної наукової конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Шевченківська весна» та Всеукраїнського біологічного турніру для школярів «Від теорії до практики один крок», що проводиться за підтримки Міністерства освіти і науки України в рамках цієї конференції.
Учасники семінару з великим інтересом прослухали лекції «Сучасні мегасистеми органічного світу» (професор кафедри біології рослин, д.б.н. Костіков І.Ю.) та «Сучасні методи молекулярно-генетичних досліджень» (доцент кафедри загальної та медичної генетики, к.б.н. Афанасьєва К.С.), а також відвідали майстер класи з генетики (асистент кафедри загальної та медичної генетики, к.б.н. Проценко О.В.), біохімії (н.с. НДЛ «Біохімії», к.б.н. Драницина А.С.), зоології (магістр І року навчання Київського національного університету імені Тараса Шевченка Декар Я.О.) та гістології (асистент кафедри цитології, гістології та репродуктивної медицини Калиновський В.Є.). 

 1  3  6  5
 4  7  8  2
 9  10  11  12


 Практика довела, що інтерес до такої форми співпраці є, і він є спільним.

Ми сподіваємось, що такі зустрічі стануть традиційними.
У важливості такої роботи сумніву немає,
адже ціна питання – майбутнє нашої Біології!
Ми переконані, що спільними зусиллями ми досягнемо успіху!!!


Оцініть новину  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.83 [6 Голоса (ів)]

: Как быстро продать квартиру. Хочу продать комнатную квартиру сейчас. Продать свою квартиру без посредников. Учить objective c с нуля. Качественные уроки по objective c с нуля. Блог о objective c. Гусеничные вездеходы самоделки. Лучшие вездеходы самоделки своими руками. Самоделки вездеходы своими руками видео. В каком банке взять кредит. Советуйте где можно взять выгодный кредит быстро. Какой кредит лучше взять.
Какой автомобиль купить сегодня. Посоветуйте какой автомобиль выбрать бюджетный. Хочу выбрать новый автомобиль. Как установить линукс. Где линукс официальный сайт найти. Уроки по линукс с нуля. Быстрый ремонт натяжных потолков. Качественный ремонт потолка своими руками. Ремонт потолков на кухне. Скачать шаблоны для Joomla. Где скачать Joomla шаблоны бесплатно. Скачать свежие шаблоны для Joomla.