Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини"НовиниНаймолодші натуралісти-біологи в гостях у ННЦ «Інститут біології та медицини»
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.

Стрічка новин

Наймолодші натуралісти-біологи в гостях у ННЦ «Інститут біології та медицини»

Нещодавно ННЦ «Інститут біології та медицини» у своїх стінах зустрічав наймолодших натуралістів-біологів – учнів 6 класу Сімейного центру освіти «КІТТЕРА». Незважаючи на свій юний вік, наші екскурсанти поринули у глибини генетичних досліджень Інституту, відвідали наукові лабораторії кафедри загальної та медичної генетики,  спробували самостійно провести досліди. Сподіваємося, ці враження запам’ятаються надовго і через декілька років ці юні біологи стануть студентами нашого Інституту!

1  2 3
 4  5  6