Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини"НовиниДіагностична лабораторія оголошує новий набір на курси з ПЛР та ІФА
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.

Стрічка новин

Діагностична лабораторія оголошує новий набір на курси з ПЛР та ІФА

Kursy PLR IFA anons

CЕРТИФІКАТИ  видаються українською та англійською мовами
(або будь-якою ПОТРІБНОЮ мовою)

PCR tubes  Полімеразна ланцюгова реакція (ПЛР або PCR) — експериментальний метод молекулярної біології, спосіб значного збільшення малих концентрацій бажаних фрагментів ДНК в біологічному матеріалі (пробі). Крім простого збільшення числа копій ДНК (цей процес називається ампліфікацією), ПЛР дозволяє проводити безліч інших маніпуляцій з генетичним матеріалом (введення мутацій, зрощення фрагментів ДНК), і широко використовується в біологічній і медичній практиці, наприклад для клонування генів, введення мутацій, виділення нових генів, секвенування, для створення і визначення генетично модіфікованих організмів, діагностики захворювань (спадкових, інфекційних), ідентифікації малих кількостей ДНК, встановлення батьківства.
IFA 2 Імунно-ферментний аналіз – один із найбільш розповсюджених серологічних методів, який широко використовується в діагностиці інфекційних, ендокринних та онкологічних захворювань. В ході нашого курсу слухачі оволодіють не тільки теоретичними, але й практичними навичками з проведення різних варіантів (прямий, непрямий, конкурентний та «сендвіч») ІФА та інтерпретації отриманих результатів.

Оцініть новину  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [3 Голоса (ів)]