Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини"НовиниШкола для молодих вчених "Біофізичні методи досліджень"
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.

Стрічка новин

Школа для молодих вчених "Біофізичні методи досліджень" запрошує для участі:

Де:  26-28 квітня 2017 року
Коли:  в Інституті фізіології ім.О.О.Богомольця
Цільова аудиторія:  студенти та аспіранти, перевага у тих,
хто закінчує бакалаврат (4 курс)

Шановні колеги!

26-28 квітня 2017 року в Інституті фізіології ім.О.О.Богомольця пройде чергова школа для молодих вчених "Біофізичні методи досліджень". Запрошуються до участі студенти та аспіранти, перевага у тих, хто закінчує бакалаврат (4 курс).
Детальніше дивіться постер
Ukrainian Society for Neurosciencee-mail: usn@usn.org.ua