Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини"НовиниВСЕУКРАЇНСЬКА ОЛІМПІАДА КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИСТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.

Стрічка новин

Всеукраїнська олімпіада київського національного універсистету імені Тараса Шевченка

Коли:  23 квітня 2017 року, початок о 12:00
 Де:
Навчально-науковий центр «Інститут біології та медицини»,

м. Київ, проспект Глушкова, 2

Всеукраїнська

учнівська олімпіада

Київського національного університету

імені Тараса Шевченка

з БІОЛОГІЇ

КИЇВ - 2017

ESC-IBM-logo

ННЦ "Інститут біології та медицини" оголошує про проведення Всеукраїнської учнівської олімпіади з Біології.

До участі в Олімпіаді допускаються особи, які
- отримали повну загальну середню освіту;
- є учнями випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів;
- мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту в навчальний рік проведення Олімпіади.

Олімпіада проводиться у два тури - дистанційний (заочний) та очний.

ДИСТАЦІЙНИЙ ТУР

Під час проведення дистанційного туру учасники Олімпіади ознайомлюються із завданнями, розміщеними на веб-сайті ННЦ "Інститут біології та медицини", та розв’язують їх.

Увага (!) Дотримуйтесь правил подачі відповідей (вимог до формату та умов подачі), які детально прописані у тексті завдань.

Творче завдання - детальніше
Задачі - завантажити

Термін проведення: 25 лютого – 09 квітня 2017 року

ОЧНИЙ ТУР

Очний тур проходить у ННЦ "Інститут біології та медицини".

Місце проведення

Навчально-науковий центр
«Інститут біології та медицини»,
м. Київ, проспект Глушкова, 2

Термін проведення 23 квітня 2017 року, початок о 12:00

До участі у очному турі допускаються учасники, які набрали не менше 75% балів у першому (дистанційному) турі.

Учасникам очного туру Олімпіади нараховуються додаткові бали до сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання при розрахунку конкурсного балу у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка при вступі до ННЦ "Інститут біології та медицини" на наступні спеціальності та програми підготовки:
Спеціальність 091 "Біологія": програма підготовки "Біологія" (спеціалізації: біофізика та медична інформатика, біохімія, ботаніка, вірусологія, генетика, зоологія, імунологія, мікробіологія, молекулярна біологія, репродуктивна біологія, фізіологія людини і тварин, фізіологія рослин, цитологія та гістологія)
Спеціальність 101 "Екологія": програма підготовки "Екологія";
Спеціальність 162 "Біотехнологія та біоінженерія": програма підготовки Біотехнологія";
Спеціальність 206 "Садово-паркове господарство": програма підготовки Ландшафтний дизайн та озеленення";

Додаткові бали нараховуються учасникам, які набрали не менше 90% балів на очному турі.

Увага (!) Учасники Олімпіади мають пройти on-line реєстрацію:

online registration 500x205

Початок реєстрації - 25 лютого 2017 року
Кінцевий термін on-line реєстрації - 09 квітня 2017 року

Ми переконані, що проведення таких олімпіад посприяє підтримці обдарованої молоді, створенню умов для її творчого зростання, реалізації здібностей талановитих учнів та наданню їм ефективної допомоги у виборі професії.

ЗАПРОШУЄМО ВСІХ БАЖАЮЧИХ ТА

З НЕТЕРПІННЯМ ЧЕКАЄМО НА ЗУСТРІЧ ІЗ ВАМИ!!!

Оцініть новину 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.52 [29 Голоса (ів)]