Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини"НовиниУВАГА!!! Починається реєстрація слухачів Всеукраїнської біологічної школи вихідного дня «ВІД ТЕОРІЇ ДО ПРАКТИКИ ОДИН КРОК» для вчителів
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.

Стрічка новин

УВАГА!!!
ПОЧИНАЄТЬСЯ РЕЄСТРАЦІЯ СЛУХАЧІВ
ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ БІОЛОГІЧНОЇ ШКОЛИ
ВИХІДНОГО ДНЯ
«ВІД ТЕОРІЇ ДО ПРАКТИКИ ОДИН КРОК»
ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ

image001  image003  Bioshkola LOGO

УВАГА!!!

Починається реєстрація слухачів

Всеукраїнської біологічної школи

вихідного дня

«ВІД ТЕОРІЇ ДО ПРАКТИКИ ОДИН КРОК»

для вчителів

ННЦ «Інститут біології та медицини» за підтримки Благодійного фонду «Правий рубіж» проводить Всеукраїнську біологічну школу вихідного дня для вчителів «Від теорії до практики один крок».

Місце проведення: Навчально-науковий центр
«Інститут біології та медицини»,
м. Київ, проспект Глушкова, 2
Термін проведення: лютий - березень 2017 року
Календарний графік занять: 18.02; 25.02; 4.03; 11.03; 18.03 (з 10.00 до 17.00)
Реєстрація з 25.01.2017 по 15.02.2017

У програмі школи інтенсивні практичні курси з зоології безхребетних та етології; зоології хребетних; фізіології і біохімії рослин; ботаніки; цитології, гістології та біології розвитку; мікробіології; а також лекційні курси із загальної та молекулярної генетики і вірусології.

Наша школа – це унікальна можливість набути практичних навичок біолога-експериментатора, які можна застосувати при викладанні біології у школі. Крім того, це можливість суттєво підвищити рівень своєї теоретичної підготовки, ознайомитися із досягненнями й набутками сучасної біології.

Запрошуємо до участі у школі вчителів біології,

які бажають підвищити рівень своєї теоретичної і практичної підготовки!!!

Оцініть новину 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.50 [27 Голоса (ів)]