Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини"НовиниВсеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2016/2017 н.р.
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.

Стрічка новин

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС
СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ

З ПРИРОДНИЧИХ, ТЕХНІЧНИХ І ГУМАНІТАРНИХ НАУК

Konkurs stud rabot MON

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт
з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2016/2017 н.р.

На виконання Наказу Міністерства освіти і науки України № 1266 “Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016/2017 навчальному році” від 20.10.2016 р. на базі Навчально-наукового центру «Інститут біології та медицини» буде проведений І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих наук відповідно до галузей знань – біологічні науки та екологія.

Захист наукових робіт відбудеться
22 листопада (вівторок)
у 212 аудиторії о 14.15

Увага учасники!!!