Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини"НовиниУ ННЦ «Інститут біології та медицини» відбувся другий у цьому навчальному році День відкритих дверей!!!
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
Grafik zymovoy sesii 2017-2018

Стрічка новин

У ННЦ «ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ»
ВІДБУВСЯ ДРУГИЙ У ЦЬОМУ НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ
ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ!!!

6  7 8  9
 1  2  3  5
    4

11 листопада 2016 року в ННЦ «Інститут біології та медицини» відбувся другий у цьому навчальному році День відкритих дверей. Майбутні абітурієнти та їхні батьки відвідали кафедри нашого інституту, ознайомилися із напрямками їхньої педагогічної та наукової діяльності та мали змогу безпосередньо поспілкуватися із викладачами. Після знайомства з кафедрами відбулася зустріч наших гостей з адміністрацією ННЦ «Інститут біології та медицини»: заступниками директора з науково-педагогічної роботи Компанцем Т.А., Баланом П.Г. та Скрипник Н.В., під час якої обговорювалися загальні питання щодо навчання й побуту студентів. Завідувач кафедри екології та охорони навколишнього середовища, професор Лукашов Д.В., в.о. завідувача кафедри біохімії, професор Савчук О.М., завідувач кафедри фізіології та екології рослин, професор Таран Н.Ю. та доцент кафедри фізіології та екології рослин Косик О.І. ознайомили наших гостей із освітніми програмами, за якими здійснюється підготовка бакалаврів в нашому Інституті.

Ми сподіваємось, що Дні відкритих дверей
сприятимуть професійній орієнтації школярів
і допоможуть талановитим юним біологам
зробити правильний вибір