Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини"НовиниВ ННЦ «ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ» ВІДБУВСЯ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ!!!
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.

Стрічка новин

В ННЦ «ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ»
ВІДБУВСЯ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ!!!

1 site  2 site
 3 site  4 site

22 жовтня 2016 року в ННЦ «Інститут біології та медицини» відбувся перший у цьому навчальному році День відкритих дверей. Майбутні абітурієнти та їхні батьки зустрілися з адміністрацією Інституту: заступниками директора з науково-педагогічної роботи Компанцем Т.А., Баланом П.Г. та Скрипник Н.В. Під час зустрічі вони були ознайомлені з існуючими та новими програмами підготовки, за якими планується здійснювати набір абітурієнтів у 2017 році. В.о. завідувача кафедри біохімії професор Савчук О.М. розповів про особливості підготовки біотехнологів в нашому Інституті, а голова Студентського парламенту Сидорчук Наталія - про діяльність органів студентського самоврядування.

Ми сподіваємось, що Дні відкритих дверей
сприятимуть професійній орієнтації школярів
і допоможуть талановитим юним біологам
зробити правильний вибір

УВАГА!!!
22 жовтня 2016 року відбувся перший, проте далеко не останній
День відкритих дверей!!!

СЛІДКУЙТЕ ЗА НАШИМИ ОГОЛОШЕННЯМИ!!!

Оцініть новину  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.36 [7 Голоса (ів)]